Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj323
mod_vvisit_counterWczoraj3450
mod_vvisit_counterW tygodniu19996
mod_vvisit_counterTydzień temu20578
mod_vvisit_counterW miesiącu46275
mod_vvisit_counterMiesiąc temu90449
mod_vvisit_counterRazem4227692

Online: 41
Twoje IP: 54.226.102.115
,
Dzisiaj mamy: Cze 16, 2019

26
Lut
2019
Sukces w Miejskim Konkursie Matematyczno-Handlowym SalesMAsTer PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

fot25 lutego w Zespole Szkół Handlowych odbył się Miejski Konkurs Matematyczno-Handlowy SalesMAsTer dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych i trzecich gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: Monika Wojtkowska i Filip Wiewióra (SP) oraz Jakub Fryszkowski i Klaudusz Miszewski (G). Konkus składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap miał charakter drużynowy - dwuosobowe zespoły rozwiązywały wspólnie na czas zadania matematyczne dotyczące zastosowania matematyki w sytuacjach praktycznych (zakupy, podatki itp.). Nasza drużyna ze szkoły podstawowej zajęła trzecie miejsce i awansowała do finału. Drużyna reprezentująca gimnazjum niestety zajeła piąte miejsce i chłopcy nie mieli okazji sprawdzić się w drugiej części konkursu.

Druga część konkursu miała już charakter indywidualny - ośmiu uczniów rozwiązywało na czas piętnaście zadań testowych za zkresu zastosowania matematyki. Miło jest nam poinformować, że Filip Wiewióra zajął drugie miejsce zdobywając tyle samo punktów co zwycięzca, przegrywając jedynie nieznacznie czasem oddania pracy konkursowej.

Gratulujemy!

 
25
Lut
2019
Eliminacje matematyczne dla uczniów klas II i III SP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

20190224 215810 0000Uczniów klas II i III SP zapraszamy na matematyczne zmagania mające na celu wyłonić reprezentanta naszej szkoły w XXIV Miejskim konkursie Matematycznym o tytuł Mistrza Matematyki. 

Wtorek godzina 11:45 s. 21. Proszę zabrać piórnik

 
19
Lut
2019
Drugie miejsce na podium! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

18 lutego 2019r. odbył się V Finał Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie „Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym”. W turnieju finałowym wzięło udział około 180 młodych sportowców z dziewięciu najlepszych drużyn z rocznika 2009 i młodsi, które zostały wyłonione spośród 26 zespołów, biorących udział w trzech turniejach kwalifikacyjnych w Poznaniu, Sosnowcu i Oświęcimiu.

Zawodnicy trenera Jacka Chrabańskiego ulegli po zaciętym boju MMKS Podhale Nowy Targ 1:3, co oznaczało zajęcie drugiego miejsca w Polsce! Drużyna Zagłębie Sosnowiec po wygranej 4:3 z ŁKH Łódź zajęła trzecią lokatę. Zmagania zawodników toczyły się pod okiem jednego z najlepszych polskich hokeistów w historii – Mariusza Czerkawskiego, który poprowadził także specjalny trening dla najmłodszych.

Zwycięski skład JKH (uczniowie naszej szkoły): Maksymilian Szczęsny, Paweł Górny, Antoni Galant, Michał Kijas, Maksymilian Nietrzebka, Łukasz Sikora, Olaf Dylewski, Nikodem Gigla, Wojciech Jacak.

Wielkie gratulacje dla naszych hokeistów i trenera Jacka Chrabańskiego. Dziękujemy!

 

20190218 185158 

 

 

Więcej…
 
19
Lut
2019
Ferie to czas bezpiecznej zabawy dla wszystkich z nas PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

IMG 20190208 085530 2
Tuż przed feriami uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie plastycznym Miasta Jastrzębie-Zdrój oraz Wydziału Straży Miejskiej, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych - „Ferie to czas bezpiecznej zabawy dla wszystkich z nas”.

Prace wykonano w szkole pod okiem nauczycieli wychowawców, a trzy najciekawsze reprezentują naszą szkołę w w/w konkursie. Gratulujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie, pomysły i wykonanie.

Na szkolnym apelu dotyczącym bezpiecznych ferii wyróżniono: Michała Grobelskiego, Oliwię Starzyńską, Oliwię Fecek, Beniamina Bajorka i Oliwię Pajor.  

 

IMG 20190208 090253 2

 
11
Lut
2019
Profilaktyka higieny jamy ustnej - prelekcja Jagody i Julii dla pierwszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   


juliajagoda
Jak wiemy zajęcia w ramach preorientacji zawodowego obejmują już klasy szkoły podstawowej. Uczennice klasy V a Jagoda Duszkiewicz i Julia Pietranik poświęciły swój czas na przygotowanie prelekcji w ramach edukacji zdrowotnej dla uczniów klasy IB. Przez 1 lekcję dziewczyny mogły wczuć się w role nauczyciela i pielęgniarki. Dziewczyny świetnie się przygotowały pod względem merytorycznym i metodycznym. Odpowiednio dobrały środki dydaktyczne, zakres materiału jak i metody pracy. Zainteresowały uczniów a przede wszystkim w rzeczowy i przyjazny sposób przeszkoliły pierwszaków z zakresu profilaktyki higieny jamy ustnej, czego dowodem było 100% zaliczenia quizu na ten temat. Dziękujemy za super zajęcia !!!

 
08
Lut
2019
Zmiany w planie lekcji od 25 lutego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Po feriach, od 25 lutego obowiązuje zmieniony plan lekcji

 
08
Lut
2019
Pasowanie na czytelnika - rozwijamy zainteresowania czytelnicze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota   

P1570599
Tuż przed feriami zimowymi, uczniowie klasy 1a zostali uroczyście przyjęci w poczet szkolnych czytelników. W tajniki szkolnej biblioteki wprowadziła pierwszaków pani Anna Koprowska - szkolna bibliotekarka. Zapoznała uczniów z zasadami korzystania i wypożyczania książek oraz przypomniała, jak należy obchodzić się z wypożyczoną książką.

 

 

Więcej…
 
08
Lut
2019
Wyróżnienie w konkursie „Kampania ekologiczna Kopalni Wiedzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Chodak, Miłosz Kuczek   

FB IMG 1549400656121We wtorek 5 lutego przedstawiciele klasy VIIIb mieli przyjemność razem ze zwycięzcami konkursu klasą Ib oraz klasą IIb, która podobnie jak my zdobyła wyróżnienie, reprezentować naszą szkołę podczas uroczystego podsumowania projektu „Kampania ekologiczna Kopalni Wiedzy”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas podczas realizacji zadań konkursowych, przede wszystkim Pani Annie Orłowskiej-Zyzało za pomoc w wykonaniu dekoracji oraz Pani Danucie Radomskiej-Filipek za medialną oprawę przedsięwzięcia.

 
06
Lut
2019
Mamy I miejsce w konkursie JSW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

Uczniowie naszej szkoły wygrali ekologiczny konkurs Kopalni Wiedzy JSW. Pierwszaki z IB pod opieką wychowawcy p. Moniki Makos-Gałan były bezkonkurencyjne w kategorii młodzież młodsza. W nagrodę cała szkoła będzie miała zafundowany przez JSW pokaz naukowy, a sami zwycięzcy bilety do kina. Nagrodę wręczył sam prezes spółki pan Daniel Ozon. Gratulujemy także p. Agacie Mizerze-Kulas z klasy IIb oraz p. Dorocie Bańce z klasy 8b, których zespoły otrzymały wyróżnienie.

 

 

Nasza szkoła jest proekologiczna

 

konkurs

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 28

Rekrutacja do SP 20

Logowanie