Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2036
mod_vvisit_counterWczoraj2784
mod_vvisit_counterW tygodniu17690
mod_vvisit_counterTydzień temu20405
mod_vvisit_counterW miesiącu49401
mod_vvisit_counterMiesiąc temu86745
mod_vvisit_counterRazem4405711

Online: 40
Twoje IP: 35.175.200.4
,
Dzisiaj mamy: Sie 18, 2019

28
Lut
2019
W karnawale czas na bale ... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bogusława Lasota   

P1580063

Pod koniec karnawału uczniowie klasy 1a bawili się w Wesołkowie. Zabawy i wszelkie atrakcje zapewniła uczniom pani Aneta Rizos - właścicielka salonu gier i zabaw. Oprócz wspaniałej zabawy, tańców i konkursów, uczniowie wzięli udział w ciekawych zajęciach, podczas których wykonali samodzielnie maskę karnawałową. Uczniowie i wychowawczyni dziękują serdecznie Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu atrakcyjnej zabawy karnawałowej.                                                                                                                                

    

Więcej…
 
28
Lut
2019
Pokaz naukowy dla uczniów naszej szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

pokaz

 
27
Lut
2019
Wyniki szkolnych eliminacji matematycznych klas I-III PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

Mamy Mistrza Matematyki naszej szkoły w klasach I-IIII. Jest nim Szymon Zacharjasz z III klasy. Wraz z wychowawcą p. Bożeną Tomczak będzie on reprezentował naszą szkołę w Miejskim Konkursie Matematycznym. Ogromną niespodziankę sprawiły też dwie uczennice klasy IIb – Beata Brocka i Michalina Mensfel, które zajęły II miejsce i tytuł Vice Mistrzyń.

Beata i Michasia są podopiecznymi p. Agaty Mizery- Kulas.

GRATULUJEMY

Elementary Math Teachers

 
27
Lut
2019
Fascynujące zwierzęta Azji PDF Drukuj Email
Wpisany przez J. Cuber, I. Nowosada – Micek, G. Kasprzak   

img 09Nasza świetlica po raz kolejny wzięła udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. "Fascynujące zwierzęta Azji" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju. Celem konkursu jest m. in. promowanie działalności świetlic szkół podstawowych, rozwijanie zainteresowań, wzbogacanie wiedzy wychowanków na temat zwierząt zamieszkujących Azję oraz twórcza wymiana doświadczeń pomiędzy placówkami oraz nauczycielami pracującymi w świetlicach szkolnych. W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów uczęszczających do naszej świetlicy. Zuzanna Mazur, Mikołaj Kubica i Maja Sojka wykonali pracę pod kierunkiem p. Joanny Cuber. Zuzia wykonała pawia indyjskiego i flaminga różowego, Mikołaj – irbisa śnieżnego, a Maja – jaka zwyczajnego. Marek Kucaj, Zuzanna Dulańska, Paulina Płaszczyk i Beata Brocka wykonali prace pod kierunkiem p. Iwony Nowosady-Micek. Marek wykonał pawia indyjskiego, Zuzia – papugę, Paulina – pandę, a Beata – tygrysa azjatyckiego. Lilianna Koprowska wykonała pandę pod kierunkiem p. Gabrieli Kasprzak.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Więcej…
 
26
Lut
2019
Sukces w Miejskim Konkursie Matematyczno-Handlowym SalesMAsTer PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

fot25 lutego w Zespole Szkół Handlowych odbył się Miejski Konkurs Matematyczno-Handlowy SalesMAsTer dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych i trzecich gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: Monika Wojtkowska i Filip Wiewióra (SP) oraz Jakub Fryszkowski i Klaudusz Miszewski (G). Konkus składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap miał charakter drużynowy - dwuosobowe zespoły rozwiązywały wspólnie na czas zadania matematyczne dotyczące zastosowania matematyki w sytuacjach praktycznych (zakupy, podatki itp.). Nasza drużyna ze szkoły podstawowej zajęła trzecie miejsce i awansowała do finału. Drużyna reprezentująca gimnazjum niestety zajeła piąte miejsce i chłopcy nie mieli okazji sprawdzić się w drugiej części konkursu.

Druga część konkursu miała już charakter indywidualny - ośmiu uczniów rozwiązywało na czas piętnaście zadań testowych za zkresu zastosowania matematyki. Miło jest nam poinformować, że Filip Wiewióra zajął drugie miejsce zdobywając tyle samo punktów co zwycięzca, przegrywając jedynie nieznacznie czasem oddania pracy konkursowej.

Gratulujemy!

 
25
Lut
2019
Eliminacje matematyczne dla uczniów klas II i III SP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

20190224 215810 0000Uczniów klas II i III SP zapraszamy na matematyczne zmagania mające na celu wyłonić reprezentanta naszej szkoły w XXIV Miejskim konkursie Matematycznym o tytuł Mistrza Matematyki. 

Wtorek godzina 11:45 s. 21. Proszę zabrać piórnik

 
19
Lut
2019
Drugie miejsce na podium! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

18 lutego 2019r. odbył się V Finał Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie „Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym”. W turnieju finałowym wzięło udział około 180 młodych sportowców z dziewięciu najlepszych drużyn z rocznika 2009 i młodsi, które zostały wyłonione spośród 26 zespołów, biorących udział w trzech turniejach kwalifikacyjnych w Poznaniu, Sosnowcu i Oświęcimiu.

Zawodnicy trenera Jacka Chrabańskiego ulegli po zaciętym boju MMKS Podhale Nowy Targ 1:3, co oznaczało zajęcie drugiego miejsca w Polsce! Drużyna Zagłębie Sosnowiec po wygranej 4:3 z ŁKH Łódź zajęła trzecią lokatę. Zmagania zawodników toczyły się pod okiem jednego z najlepszych polskich hokeistów w historii – Mariusza Czerkawskiego, który poprowadził także specjalny trening dla najmłodszych.

Zwycięski skład JKH (uczniowie naszej szkoły): Maksymilian Szczęsny, Paweł Górny, Antoni Galant, Michał Kijas, Maksymilian Nietrzebka, Łukasz Sikora, Olaf Dylewski, Nikodem Gigla, Wojciech Jacak.

Wielkie gratulacje dla naszych hokeistów i trenera Jacka Chrabańskiego. Dziękujemy!

 

20190218 185158 

 

 

Więcej…
 
19
Lut
2019
Ferie to czas bezpiecznej zabawy dla wszystkich z nas PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   

IMG 20190208 085530 2
Tuż przed feriami uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie plastycznym Miasta Jastrzębie-Zdrój oraz Wydziału Straży Miejskiej, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych - „Ferie to czas bezpiecznej zabawy dla wszystkich z nas”.

Prace wykonano w szkole pod okiem nauczycieli wychowawców, a trzy najciekawsze reprezentują naszą szkołę w w/w konkursie. Gratulujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie, pomysły i wykonanie.

Na szkolnym apelu dotyczącym bezpiecznych ferii wyróżniono: Michała Grobelskiego, Oliwię Starzyńską, Oliwię Fecek, Beniamina Bajorka i Oliwię Pajor.  

 

IMG 20190208 090253 2

 
11
Lut
2019
Profilaktyka higieny jamy ustnej - prelekcja Jagody i Julii dla pierwszaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan   


juliajagoda
Jak wiemy zajęcia w ramach preorientacji zawodowego obejmują już klasy szkoły podstawowej. Uczennice klasy V a Jagoda Duszkiewicz i Julia Pietranik poświęciły swój czas na przygotowanie prelekcji w ramach edukacji zdrowotnej dla uczniów klasy IB. Przez 1 lekcję dziewczyny mogły wczuć się w role nauczyciela i pielęgniarki. Dziewczyny świetnie się przygotowały pod względem merytorycznym i metodycznym. Odpowiednio dobrały środki dydaktyczne, zakres materiału jak i metody pracy. Zainteresowały uczniów a przede wszystkim w rzeczowy i przyjazny sposób przeszkoliły pierwszaków z zakresu profilaktyki higieny jamy ustnej, czego dowodem było 100% zaliczenia quizu na ten temat. Dziękujemy za super zajęcia !!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 28

Rekrutacja do SP 20

Logowanie