mod_vvisit_counterW tygodniu20854

Lis
Eliminacje do "Mam Talent" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

Ruszyła II edycja Eliminacji do szkolnego konkursu „Mam Talent”.

3 listopada 2011r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu „Mam Talent’. W sumie było 14 uczestników. Zaprezentowany był: taniec, śpiew oraz gra na gitarze i keyboardzie.

W skład „jury” wchodziły trzy osoby: przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 20 oraz Gimnazjum nr 9: Natalia Gajo, Patrycja Hola oraz Kinga Bartosik.

Za nagłośnienie oprócz Dominika Rducha był również odpowiedzialny Karol Kowalski, prowadzący jednocześnie Eliminacje. Nad oprawą fotograficzną czuwał Artur Morgut, a także rodzic naszej uczestniczki konkursu – p. Bożena Dziedzińska oraz pedagog szkolny p. Agnieszka Kaczmarska, która również była inicjatorką całego przedsięwzięcia, jak i prowadzącą. Do pomocy służyli także wolontariuszeSmile, którzy wykazywali się ciekawymi pomysłami w zorganizowaniu tego konkursu.

Dla większej części publiczności występy naszych uczestników, nagradzane gromkimi brawami, były miłym zaskoczeniem.

Porządek wystąpienia w szkolnym konkursie „Mam Talent” 3 listopada 2011r.:

1) MAJA MOCKO – śpiew (SP20)

2) SEBASTIAN BOCIANOWSKI i PIOTR BROMBOSZCZ – taniec (SP20)

3) MAŁGORZATA BAŃKOWSKA - śpiew + gra na gitarze (SP20)

4) WIKTORIA DZIEDZIŃSKA – śpiew (SP20)

5) MARTA PASTOR – gra na keyboardzie (SP20)

6) MARTA KRÓLICZEK i ARKADIUSZ POLA – taniec (SP20)

7) ROBERT JAKUBIEC - gra na gitarze + śpiew (SP20)

8) BARBARA BŁASZCZYŃSKA – śpiew (G9)

9) PAULINA PIŁAT i NIKOLA KOZIEŁ – taniec (SP20)

10) ALEKSANDRA DANKOWIAK i KATARZYNA PIĘTKA – śpiew (SP20)

11) JULIA KACZMARCZYK – śpiew (SP20)

A oto wyróżnieni w szkolnym konkursie „Mam Talent”:

I miejsce – Barbara Błaszczyńska (G9)

II miejsce – Arkadiusz Pola (G9) i Marta Króliczek (SP20)

III miejsce – Maja Mocko (SP20)

Występy zakończyły się wspólnym delektowaniem się słodkościami zakupionymi przez organizatorów.

W naszej szkole wszyscy są zwycięzcami, dlatego też w Finale będą mogli zaprezentować swój talent raz jeszcze. Smile. W tym roku szkolnym szansę na pokazanie się podczas finału mają również osoby utalentowane plastycznie, które zgłosiły się do uczestniczenia w konkursie, a więc:

1) JULIA HAŁASZKO – (SP20)

2) WIOLETTA FORDON – (SP20)

3) MAGDALENA CICHY – (SP20)

4) KLAUDIA SUJEWICZ – (SP20)

5) ANNA DZIUBA – (SP20)

6) EMILIA PACYNA- (SP20)

7) GABRIELA KAPOL – (SP20)

8) MAŁGORZATA FOJCIK – (G9)

W wielkim Finale skład naszego jury się zmieni. A kto w nim zasiądzie, to się okaże…..:)

Życzymy powodzenia naszym uczniom w ich występachSmile

FINAŁ świątecznego „Mam Talent” odbędzie się 22 grudnia 2011r. na sali gimnastyczej po wigilijkach klasowych.