Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3593
mod_vvisit_counterWczoraj3691
mod_vvisit_counterW tygodniu14128
mod_vvisit_counterTydzień temu22572
mod_vvisit_counterW miesiącu56978
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4594262

Online: 60
Twoje IP: 3.231.228.109
,
Dzisiaj mamy: Paź 17, 2019

13
Maj
2012
DZIAŁALNOŚĆ WOLONTARIATU SZKOLNEGO ZS11 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska   

22 kwietnia 2012r. (w niedzielę) od godziny 7.30 do godziny 18.30 młodzież naszej Szkoły Podstawowej nr 20 oraz Gimnazjum nr 9 - wraz z opiekunami p. Renatą Miler oraz p. Agnieszką Karczmarską - wzięła udział w kweście na rzecz jastrzębskiego  Hospicjum Domowego  zbierając datki przy kościele Podwyższenia Św. Krzyża. Uczniowie ciepłymi słowami i uśmiechem zachęcali wszystkich parafian do włączenia się w tą akcję. Ludzie chętnie wrzucali datki do specjalnie oznakowanych puszek, otrzymując w zamian żonkila oraz naklejkę HospicjumJ.

Warto pamiętać, że akcja „Pola Nadziei" polega nie tylko na pozyskiwaniu środków finansowych potrzebnych na opiekę nad chorymi w ostatnich chwilach ich życia, ale również na szerzeniu idei hospicyjnej oraz uwrażliwieniu dzieci i młodzieży na potrzeby drugiego człowieka.

W akcji wzięli udział uczniowie klasy Va, IaG oraz IIaG:

  • Magdalena Cichy, Klaudia Sujewicz, Julia Kaczmarczyk, Natalia Gajo, Patrycja Hola, Sandra Kiljańska, Marcin Matura oraz Aleksander Kamiński - pod opieką dwóch nauczycieli: pani Renaty Miler oraz opiekuna wolontariatu szkolnego Agnieszki Kaczmarskiej.

Wolontariusze dziękujemy Wam, że możemy zawsze na Was polegać! Jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku Was nie zabraknie. Serdecznie dziękujemy za bezinteresowną pomoc!!!

 

 

Opiekun wolontariatu szkolnego:

Agnieszka Kaczmarska