Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2405
mod_vvisit_counterWczoraj2755
mod_vvisit_counterW tygodniu5160
mod_vvisit_counterTydzień temu20981
mod_vvisit_counterW miesiącu63997
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4333562

Online: 37
Twoje IP: 54.162.151.77
,
Dzisiaj mamy: Lip 23, 2019


Warning: opendir(/home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/images/stories//articles/biblioteka/sprzatanie) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/plugins/content/jwsig.php on line 100
„Sprzątanie świata” PDF Drukuj Email
Czwartek, 25 Luty 2010 10:41

Z okazji przypadającej we wrześniu międzynarodowej akcji pt. „Sprzątanie świata”, której celem jest wzrost świadomości ekologicznej oraz usunięcie śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania, biblioteka szkolna zaprosiła swoich czytelników do udziału w konkursie plastycznym, który miał pokazać jak ważna jest segregacja śmieci i dbałość o nasze najbliższe otoczenie.

Zwycięzcami konkursu zostali:

  • Jessica Troń
  • Sebastian Jendrzejowski
  • Bartosz Kosiński
  • Michał Burda
  • Maja Mocko
  • Karolina Nosal
  • Olivia Szwajca
  • Wiktoria Dziedzińska
  • Michał Burda
Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Osiedla VI. Bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach.