Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj577
mod_vvisit_counterWczoraj3291
mod_vvisit_counterW tygodniu16446
mod_vvisit_counterTydzień temu21119
mod_vvisit_counterW miesiącu40431
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4769363

Online: 50
Twoje IP: 3.234.214.113
,
Dzisiaj mamy: Gru 14, 2019


Warning: opendir(/home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/images/stories//articles/biblioteka/sprzatanie) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/plugins/content/jwsig.php on line 100
„Sprzątanie świata” PDF Drukuj Email
Czwartek, 25 Luty 2010 10:41

Z okazji przypadającej we wrześniu międzynarodowej akcji pt. „Sprzątanie świata”, której celem jest wzrost świadomości ekologicznej oraz usunięcie śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania, biblioteka szkolna zaprosiła swoich czytelników do udziału w konkursie plastycznym, który miał pokazać jak ważna jest segregacja śmieci i dbałość o nasze najbliższe otoczenie.

Zwycięzcami konkursu zostali:

  • Jessica Troń
  • Sebastian Jendrzejowski
  • Bartosz Kosiński
  • Michał Burda
  • Maja Mocko
  • Karolina Nosal
  • Olivia Szwajca
  • Wiktoria Dziedzińska
  • Michał Burda
Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Osiedla VI. Bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach.