Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj657
mod_vvisit_counterWczoraj3730
mod_vvisit_counterW tygodniu10825
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu48681
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4318246

Online: 36
Twoje IP: 18.209.104.7
,
Dzisiaj mamy: Lip 18, 2019

22
Maj
2013
W krainie wierszy Juliana Tuwima PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

„W krainie wierszy Juliana Tuwima” to tytuł projektu szkolnego realizowanego przez bibliotekę szkolną, w jakim biorą udział uczniowie klas I – III. W ramach tego projektu uczniowie klasy II a i II b wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Dzieci Tuwimowi”.

Zadaniem uczniów było wykonanie ilustracji do wierszy Juliana Tuwima, a następnie wykonanie z nich collagu w technice dowolnej o formacie A3. Nasz collage prezentował się wspaniale.
               Za udział w tym konkursie organizator konkursu, firma ITD Collection, twórca witryny www.FajneDyplomy.pl, przesłała nam podziękowania, dyplom oraz zestaw papierów decoupage poświęconych Julianowi Tuwimowi.