Twoje IP: 18.204.227.250
Dzisiaj mamy: Paź 14, 2019

W krainie wierszy Juliana Tuwima PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska

„W krainie wierszy Juliana Tuwima” to tytuł projektu szkolnego realizowanego przez bibliotekę szkolną, w jakim biorą udział uczniowie klas I – III. W ramach tego projektu uczniowie klasy II a i II b wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Dzieci Tuwimowi”.

Zadaniem uczniów było wykonanie ilustracji do wierszy Juliana Tuwima, a następnie wykonanie z nich collagu w technice dowolnej o formacie A3. Nasz collage prezentował się wspaniale.
               Za udział w tym konkursie organizator konkursu, firma ITD Collection, twórca witryny www.FajneDyplomy.pl, przesłała nam podziękowania, dyplom oraz zestaw papierów decoupage poświęconych Julianowi Tuwimowi.