Dzisiaj mamy: Gru 13, 2019

13
Mar
2014
Sukcesy drużyn w Wojewódzkich Biegach Łyżwiarskich Szkół Gimnazjalnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki

W środę (12 marca) na „Jastorze” rozegrano zawody - Wojewódzkie Biegi Łyżwiarskie Szkół Gimnazjalnych. Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców spisały się na medal. Wśród 14 szkół gimnazjalnych z całego województwa śląskiego nasze uczennice zajęły 2 miejsce, ustępując jedynie dziewczynom z Bytomia (hokeistkom) o zaledwie 4 sekundy. Trzecie miejsce zajęło gimnazjum z Pszczyny. Chłopcy nie dali szans innym szkołom i z dużą przewagą zdecydowanie zwyciężyli w zawodach. Drugą lokatę zajęli gimnazjaliści z Katowic, trzecią z Tychów. Skład dziewcząt: Szadkowska Natalia, Trąkowska Joanna, Jankowska Patrycja, Tańska Natalia. Skład chłopców: Michałowski Jakub, Paś Mateusz, Jarosz Dominik, Rzekanowski Oskar.