Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1326
mod_vvisit_counterWczoraj3109
mod_vvisit_counterW tygodniu17428
mod_vvisit_counterTydzień temu33516
mod_vvisit_counterW miesiącu25150
mod_vvisit_counterMiesiąc temu112108
mod_vvisit_counterRazem5744407

Online: 42
Twoje IP: 3.219.167.194
,
Dzisiaj mamy: Sie 08, 2020

31
Mar
2014
GAUDIUM IN LITTERIS EST – NAUKA DAJE RADOŚĆ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uczennica naszego gimnazjum Karolina Dziekanowska po raz drugi została stypendystką projektu systemowego Samorządu Województwa Śląskiego „Nauka drogą do sukcesu na Śląsku”, realizowanego przez Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Karolina spełniła wysokie kryteria wymagań ustalone przez Zarząd Województwa Śląskiego, dotyczące m.in. średniej ocen na świadectwie ukończenia pierwszej klasy gimnazjum, średniej ocen z przedmiotów kierunkowych z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych oraz odpowiedniej ilości punktów ze sprawdzianu zewnętrznego na zakończenie szkoły podstawowej. W ramach realizacji projektu uczennica została objęta Indywidualnym Planem Rozwoju Edukacyjnego, w ramach którego pod kierunkiem opiekuna dydaktycznego pana Ireneusza Bańki przygotowywała się do Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii oraz Miejskiego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu. Kolejnym przedsięwzięciem będzie reprezentowanie szkoły w Miejskim Konkursie Ekologicznym oraz przygotowanie prezentacji multimedialnej „Pomniki przyrody w Jastrzębiu-Zdroju”.

Karolinie serdecznie gratulujemy wysokich wyników w nauce, pasji, radości uczenia i życzymy wielu sukcesów.