Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2073
mod_vvisit_counterWczoraj3206
mod_vvisit_counterW tygodniu19289
mod_vvisit_counterTydzień temu27655
mod_vvisit_counterW miesiącu83780
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5036105

Online: 40
Twoje IP: 3.234.245.121
,
Dzisiaj mamy: Lut 22, 2020

10
Kwi
2014
Srebro pierwszoklasistów w Międzynarodowym Turnieju mini hokeja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Pasoń   

Clipboard01

Po rywalizacji Młodzików w Mistrzostwach Polski przyszedł czas na zmagania najmłodszych hokeistów. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mogą pochwalić się sukcesami sportowymi. Tym razem gratulacje należą się naszym pierwszoklasistom, którzy zdobyli srebro w dwóch kategoriach wiekowych w Międzynarodowym Turnieju mini hokeja, który odbył się w niedzielę 6 kwietnia na lodowisku Jastor w Jastrzębiu-Zdroju. Nasi młodzi zawodnicy rywalizowali z grupami z Polski i ze Słowacji.

Co ciekawe, rywalizacje w obu kategoriach wiekowych wyglądały tak samo. Zarówno zawodnicy rocznika 2005 i młodsi oraz zawodnicy rocznika 2006 i młodsi wywalczyli srebro, wygrywając ze słowackim MSHK Prievidza i drużynami z Janowa.

Pierwsze miejsce zajął zespół MOSM Tychy, drugie zawodnicy z Jastrzębia, trzecie słowacka Prievidza, natomiast czwarte MUKS Naprzód Janów.

Barwy JKH GKS Jastrzębie reprezentowali uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają do klasy 1A SP o profilu hokej na lodzie- Jakub Onak , Bartłomiej Stolarski, Jan Sobczak, Oskar Magner, Sebastian Wojciechowski, Filip Wojciechowski, Mateusz Mrowiec, Filip Zmroczek, Patryk Kaczmarski, Bartosz Siemieniewski oraz uczeń klasy 2b - Igor Magner.

Najlepszym zawodnikiem drużyny w kategorii rocznik 2005 i młodsi został uczeń klasy 1A Jakub Onak. Gratulujemy!

Brawo chłopaki! Życzymy dalszych sukcesów!!