Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2724
mod_vvisit_counterWczoraj3306
mod_vvisit_counterW tygodniu22870
mod_vvisit_counterTydzień temu21080
mod_vvisit_counterW miesiącu93752
mod_vvisit_counterMiesiąc temu113420
mod_vvisit_counterRazem5159497

Online: 41
Twoje IP: 34.204.171.214
,
Dzisiaj mamy: Mar 29, 2020

19
Maj
2014
Uczymy się udzielać pierwszej pomocy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maria Pacan   

Życie i zdrowie ludzkie jest bardzo cenne. Czasami wystarczy chwila, aby je stracić. Dlatego każdy, duży czy mały, powinien wiedzieć, jak je chronić i o nie dbać. Właśnie tego uczą się uczniowie klas I-III podczas spotkań z panią pielęgniarką Krystyną Wróbel. Dzieci wiedzą już wiele na temat bezpiecznego zachowania się i postępowania w różnych miejscach i sytuacjach. Wiedzą jak bezpiecznie poruszać się po ulicach, przechodzić przez jezdnię i zachowywać się przy spotkaniu z nieznajomymi osobami lub psami, są przygotowane do wykonywania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku lub sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Może dzięki temu uda im się w przyszłości pomóc komuś lub uratować czyjeś życie.