Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1222
mod_vvisit_counterWczoraj2910
mod_vvisit_counterW tygodniu13019
mod_vvisit_counterTydzień temu18496
mod_vvisit_counterW miesiącu63226
mod_vvisit_counterMiesiąc temu86745
mod_vvisit_counterRazem4419536

Online: 43
Twoje IP: 34.239.158.107
,
Dzisiaj mamy: Sie 23, 2019

19
Maj
2014
Uczymy się udzielać pierwszej pomocy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maria Pacan   

Życie i zdrowie ludzkie jest bardzo cenne. Czasami wystarczy chwila, aby je stracić. Dlatego każdy, duży czy mały, powinien wiedzieć, jak je chronić i o nie dbać. Właśnie tego uczą się uczniowie klas I-III podczas spotkań z panią pielęgniarką Krystyną Wróbel. Dzieci wiedzą już wiele na temat bezpiecznego zachowania się i postępowania w różnych miejscach i sytuacjach. Wiedzą jak bezpiecznie poruszać się po ulicach, przechodzić przez jezdnię i zachowywać się przy spotkaniu z nieznajomymi osobami lub psami, są przygotowane do wykonywania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku lub sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Może dzięki temu uda im się w przyszłości pomóc komuś lub uratować czyjeś życie.