mod_vvisit_counterRazem4419587

Dzisiaj mamy: Sie 23, 2019

"Mała Akademia Zdrowego Smaku" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas

29 maja klasy trzecie uczestniczyły w warsztatach kulinarnych "Mała Akademia Zdrowego Smaku", których celem było zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w

diecie dziecka oraz uświadamianie dzieci o konieczności wypracowania w sobie pewnych świadomych wyborów konsekwencją których, będzie cieszenie się zdrowiem przez długie lata życia. Dzieci samodzielnie przygotowały odpowiednio zbilansowane śniadanie, które powinno im dostarczyć energii do nauki i zabawy aż do obiadu.

Twarzą kampanii promującej zdrowy smak i jednocześnie prowadzącym warsztaty kulinarne jest ceniony i bardzo popularny kucharz - Michał Bałazy, którego publikacje można znaleźć na łamach wielu tygodników i czasopism, w portalach internetowych a niebawem zagości on również na ekranach widzów jako gospodarz programu "Kreator smaku". Dziękujemy!!!