Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2992
mod_vvisit_counterWczoraj3352
mod_vvisit_counterW tygodniu17002
mod_vvisit_counterTydzień temu27655
mod_vvisit_counterW miesiącu81493
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5033818

Online: 51
Twoje IP: 18.206.194.161
,
Dzisiaj mamy: Lut 21, 2020

29
Maj
2014
"Mała Akademia Zdrowego Smaku" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maria Pacan   

29 maja klasy trzecie uczestniczyły w warsztatach kulinarnych "Mała Akademia Zdrowego Smaku", których celem było zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w

diecie dziecka oraz uświadamianie dzieci o konieczności wypracowania w sobie pewnych świadomych wyborów konsekwencją których, będzie cieszenie się zdrowiem przez długie lata życia. Dzieci samodzielnie przygotowały odpowiednio zbilansowane śniadanie, które powinno im dostarczyć energii do nauki i zabawy aż do obiadu.

Twarzą kampanii promującej zdrowy smak i jednocześnie prowadzącym warsztaty kulinarne jest ceniony i bardzo popularny kucharz - Michał Bałazy, którego publikacje można znaleźć na łamach wielu tygodników i czasopism, w portalach internetowych a niebawem zagości on również na ekranach widzów jako gospodarz programu "Kreator smaku". Dziękujemy!!!