Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1203
mod_vvisit_counterWczoraj6034
mod_vvisit_counterW tygodniu14129
mod_vvisit_counterTydzień temu25649
mod_vvisit_counterW miesiącu104269
mod_vvisit_counterMiesiąc temu118152
mod_vvisit_counterRazem5056594

Online: 51
Twoje IP: 3.229.118.253
,
Dzisiaj mamy: Lut 27, 2020

29
Maj
2014
"Mała Akademia Zdrowego Smaku" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agata Mizera-Kulas   

28 i 29 maja klasy drugie i trzecie uczestniczyły w warsztatach kulinarnych "Mała Akademia Zdrowego Smaku", których celem było zwiększanie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz uświadamianie dzieci o konieczności wypracowania w sobie pewnych świadomych wyborów, konsekwencją których będzie cieszenie się zdrowiem przez długie lata życia. Dzieci samodzielnie przygotowały odpowiednio zbilansowane śniadanie, które powinno im dostarczyć energii do nauki i zabawy aż do obiadu.

Twarzą kampanii promującej zdrowy smak i jednocześnie prowadzącym warsztaty kulinarne jest ceniony i bardzo popularny kucharz - Michał Bałazy, którego publikacje można znaleźć na łamach wielu tygodników i czasopism, w portalach internetowych a niebawem zagości on również na ekranach widzów jako gospodarz programu "Kreator smaku". Dziękujemy!!!