Twoje IP: 18.207.134.98
Dzisiaj mamy: Paź 22, 2019

Powitanie najmłodszych PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 01 Wrzesień 2014 21:33

Pierwszego września 2014 roku  po raz pierwszy do szkoły przyszły sześciolatki, dla których nauka stała się obowiązkowa. Nasza szkoła ma już doświadczenie z nauczaniem młodszych dzieci. Sześciolatki pojawiały się wcześniej i całkiem dobrze sobie radziły. Podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego pierwszaki zostały przywitane przez wróżki z klasy II, a następnie dzieci i ich rodzice oraz opiekunowie obejrzeli przedstawienie "Little Red Riding Hood", czyli bajkę o Czerwonym Kapturku po angielsku, również w wykonaniu uczniów klasy drugiej. Po zakończeniu akademii pierwszoklasiści z tradycyjnymi rogami obfitości rozeszli się do swoich sal, gdzie przywitały ich wychowawczynie. Mamy nadzieję, że nauka w naszej szkole będzie dla dzieci świetną przygodą, tak jak zapewne był ten  pierwszy, baśniowy dzień.