Twoje IP: 3.214.224.224
Dzisiaj mamy: Lut 18, 2020

Wrz
Wpisany przez Katarzyna Madeksza

Trzy lata temu Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Bronisław Komorowski zainicjował projekt „Narodowe Czytanie”. Podstawowym celem tego przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa oraz zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury. Klasa II c G włączyła się do tej akcji w dość nietypowy sposób - czytając Przedszkolakom.

Małgosia Bańkowska, Marlena Czarnecka i Ania Ulbrich udały się wraz z wychowawczynią do Publicznego Przedszkola nr 20, aby poczytać swoim młodszym kolegom polską poezję dla dzieci. Były też konkursy i słodki poczęstunek dla 5-latków, podekscytowanych wizytą gimnazjalistek.

Zajęcia, które przygotowałyśmy, bardzo podobały się dzieciom. Wspólnie z wychowawczynią - panią Małgorzatą Ostrzołek, 5-latki zaprosiły nas ponownie. Na pewno skorzystamy!