mod_vvisit_counterTydzień temu20363

Wrz
Lekcja Historii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

Uczniowie klasy 5a Szkoły Podstawowej nr 20 – w ramach zadania domowego z historii – wykonali makiety grodów średniowiecznych, które są wystawione na parterze naszej szkoły. Wystawa nawiązuje do tematyki omawianej w trakcie lekcji historii i społeczeństwa. Wszystkie prace są wykonane bardzo starannie, szczegółowo i pomysłowo, przy zastosowaniu bardzo różnorodnych materiałów m.in. bambusa, gliny, mchu, steropianu, a nawet gipsu. Prace te przerosły oczekiwania ich nauczyciela p. Agnieszki Kaczmarskiej, a także większości uczniów i nauczycieli oglądających piękną wystawę. Na szczególne wyróżnienie zasługuje makieta grodu wykonana przez uczennicę Elizę Dylewską, którą wsparli w jej pracy rodzice. Szczególne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy z ochotą włączyli się w pomoc swoim pociechom w tym trudnym i czasochłonnym zadaniu.