Twoje IP: 18.206.238.176

Paź
Spotkanie uczniów klas III gimnazjum z przedstawicielem PUP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

W ramach VI Jastrzębskiego Tygodnia Kariery 20 października 2014 r. pani Ewa Zimończyk z Powiatowego Urzędu Pracy w Jastrzębiu-Zdroju spotkała się z uczniami trzecich klas gimnazjum. Tematem spotkania był „Rynek pracy”.

Uczniowie, uczestnicząc w zajęciach, poznali  zawody, które cieszą się największym zainteresowaniem w naszym mieście.

Urząd Pracy jest instytucją, w której można liczyć na wsparcie w uzyskaniu zatrudnienia. To nie tylko miejsce, w którym rejestrują się osoby bezrobotne i z tego tytułu wypłaca się im zasiłki, ale przede wszystkim instytucja, która udziela pomocy poszukującym pracy.

Nie ma jednak idealnego sposobu poszukiwania pracy. W dzisiejszych czasach każdy pomysł może okazać się dobry. Mam nadzieję, że młodzież skorzysta ze wskazówek zaproponowanych przez eksperta z PUP i odnajdzie się na rynku pracy.

Powodzenia !