Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3406
mod_vvisit_counterWczoraj4395
mod_vvisit_counterW tygodniu15691
mod_vvisit_counterTydzień temu29064
mod_vvisit_counterW miesiącu36639
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5643788

Online: 45
Twoje IP: 18.206.194.134
,
Dzisiaj mamy: Lip 09, 2020

23
Lut
2015
Hokeiści zagrali na Stadionie Narodowym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

image006Tak to nie pomyłka – w piątek 20 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się I Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie – CZERKAWSKI CUP NA NARODOWYM 2015.  W Turnieju rocznika 2005 i młodszych wzięło udział 8 drużyn z Tychów, Bytomia, Nowego Targu, Sanoka, Torunia, Krakowa, Warszawy i oczywiście Jastrzębia-Zdroju. I choć według organizatora tego wydarzenia wynik rywalizacji miał drugorzędne znaczenie, to na lodzie nie brakowało zaciętych spotkań. Hokeiści JKH grupę wygrali bez większych problemów. W meczu półfinałowym po wyrównanym meczu jastrzębianie ulegli 1 bramką rówieśnikom z Tychów (2:3). Ta minimalna porażka podłamała ich i w meczu o III miejsce polegli z Niedźwiadkami z Sanoka, choć kilka godzin wcześniej w pojedynku grupowym to JKH był górą. Zwycięzcą turnieju została drużyna MKS Sokoły Toruń, która w finale po dogrywce pokonała MOSM Tychy. Niewątpliwie było to wydarzenie dla małych hokeistów zagrać na lodowisku na tak wielkim obiekcie z trybunami dla 58 tys widzów. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe okazałe medale z podpisem Mariusza Czerkawskiego.

 

Wyniki rywalizacji grupowej JKH:

JKH- UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok 6:4

Bramki dla JKH: Sobczak, Stolarski, Mrula, Fyda, Humaniuk, Mysłowski

 

JKH-MMKS Podhale Nowy Targ 7:2
Bramki dla JKH: Owczarzy-2, Sobczak, Stolarski, Mrula, Onak, Fyda

 

JKH- TMH Polonia Bytom 5:1

Bramki dla JKH: Stolarski-2, Mrula-2, Onak

 

Półfinał

JKH-MOSM Tychy 2:3

Bramki dla JKH: Onak, Fyda

 

Mecz o III miejsce

JKH- UKS MOSiR Niedźwiadki Sanok 2:7

Bramki dla JKH: Fyda, Humaniuk

 

W drużynie JKH zagrało 10 uczniów naszej szkoły z klasy 3a i 2a: Hubert Czarnecki, Bartosz Humaniuk, Karol Michalecki, Paweł Owczarzy, Mikołaj Mrula, Maciej Woźniak, Jakub Onak, Jan Sobczak, Bartłomiej Stolarski, Sebastian Wojciechowski