Twoje IP: 18.209.104.7

Mar
Ale kosmos !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator

24 lutego 2015 roku - w świetlicy szkolnej wszystkie dzieci oglądały film pt. "Małpy w kosmosie", a w następnym dniu otrzymały papierowe rolki (po papierze toaletowym, kuchennym oraz po folii), folię aluminiową, taśmę, srebrne puszki po mleku, kolorowy papier i plastelinę w celu zbudowania własnej konstrukcji pojazdu kosmicznego. Na koniec zajęć wszystkie pojazdy kosmiczne zostały ocenione przez uczestników (każdy mógł zagłosować na jeden pojazd, przy zachowaniu zasady aby nie oddawać głosu na swój). Z trzynastu pojazdów pięć stanęło na podium - 1 miejsce - jeden pojazd, natomiast drugie i trzecie miejsce zajęły po dwa pojazdy ex aequo. Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć pracę uczniów.

Ponadto możemy podziwiać układ słoneczny pracę jaką wykonał w domu Mikołaj Kanik - Gratulujemy !!!