Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj699
mod_vvisit_counterWczoraj3730
mod_vvisit_counterW tygodniu10867
mod_vvisit_counterTydzień temu18240
mod_vvisit_counterW miesiącu48723
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88148
mod_vvisit_counterRazem4318288

Online: 39
Twoje IP: 18.209.104.7
,
Dzisiaj mamy: Lip 18, 2019

02
Mar
2015
Ale kosmos !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

24 lutego 2015 roku - w świetlicy szkolnej wszystkie dzieci oglądały film pt. "Małpy w kosmosie", a w następnym dniu otrzymały papierowe rolki (po papierze toaletowym, kuchennym oraz po folii), folię aluminiową, taśmę, srebrne puszki po mleku, kolorowy papier i plastelinę w celu zbudowania własnej konstrukcji pojazdu kosmicznego. Na koniec zajęć wszystkie pojazdy kosmiczne zostały ocenione przez uczestników (każdy mógł zagłosować na jeden pojazd, przy zachowaniu zasady aby nie oddawać głosu na swój). Z trzynastu pojazdów pięć stanęło na podium - 1 miejsce - jeden pojazd, natomiast drugie i trzecie miejsce zajęły po dwa pojazdy ex aequo. Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć pracę uczniów.

Ponadto możemy podziwiać układ słoneczny pracę jaką wykonał w domu Mikołaj Kanik - Gratulujemy !!!