Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3623
mod_vvisit_counterWczoraj3691
mod_vvisit_counterW tygodniu14158
mod_vvisit_counterTydzień temu22572
mod_vvisit_counterW miesiącu57008
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4594292

Online: 66
Twoje IP: 3.231.228.109
,
Dzisiaj mamy: Paź 17, 2019


Warning: opendir(/home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/images/stories//articles/biblioteka/czarus) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/plugins/content/jwsig.php on line 100
LIST OD CZARUSIA! PDF Drukuj Email
Czwartek, 03 Czerwiec 2010 10:12
102 Był pochmurny majowy dzień, jednak do klas naszych najmłodszych kolegów i koleżanek dotarło troszeczkę promieni słonecznych. A wszystko za sprawą pewnego listu. Oto jego treść.

Witajcie Panienki stokroteńki i wy, Młodzieńcy rumieńcy!

Pani Ania z biblioteki przekazała mi wiadomość, że bardzo lubicie zwierzaki i że często dopytujecie się o książki, w których możecie poczytać o różnorakich czworonogach i futrzakach. Bardzo mnie to cieszy! Juupiiiiiii!!!

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o Waszych przyjaciołach lub też o marzeniach, planach jakie macie, żeby w Waszych domach mógł się pojawić jakiś zwierzak.

Mam dla Was bardzo wyjątkowe zadanie! Czy możecie przedstawić swojego pupila? To może być list, portret, jakieś śmieszne wydarzenie z nim związane albo Wasze wyobrażenie zwierzaka.

Mam nadzieję, że się zgadzacie, a Waszą Panią bolą teraz uszy od głośnego TAAAK!

A zatem moi ulubieńcy - do dzieła! Forma jest dowolna – możecie rysować, wyklejać, wylepiać, wyszywać jak tylko chcecie. Podpisane prace możecie oddać bezpośrednio lub też przez Waszą Panią wychowawczynię do biblioteki. Pani Ania będzie na nie czekać

do 31 maja.

Już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł je wszystkie rozwiesić u siebie w domku. Nie zapomnijcie napisać jak nazywa się Wasz pupil.

Pozdrawiam po mojemu!

Hauu! Hauuu!

Czaruś

Dzień Dziecka był okazją do wręczenia upominków i dyplomów uczniom klas 1 i 2 SP, którzy przyjęli zaproszenie do zabawy z Czarusiem. Dzieci dumnie ustawiały się do zdjęć ze swoimi nagrodami (zapraszamy do naszej małej galerii). Prace można podziwiać na korytarzu na 1 piętrze. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy!