Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj124
mod_vvisit_counterWczoraj3094
mod_vvisit_counterW tygodniu124
mod_vvisit_counterTydzień temu22473
mod_vvisit_counterW miesiącu27042
mod_vvisit_counterMiesiąc temu112108
mod_vvisit_counterRazem5746299

Online: 41
Twoje IP: 75.101.173.236
,
Dzisiaj mamy: Sie 09, 2020

20
Kwi
2015
Srebrny medal Żaków Starszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

Żaki Starsze JKH GKS Jastrzębie wzięły udział w ogólnopolskim turnieju finałowym rozgrywanym na lodowiskach w Toruniu i Łodzi (15-20 kwietnia). Młodzi jastrzębianie rywalizowali w grodzie Kopernika, gdzie oprócz gospodarzy, MKS Sokoły Toruń mieli za rywali MMKS Podhale Nowy Targ oraz TMH Polonia Bytom. Oprócz gospodarzy, w grupie łódzkiej zagrali hokeiści z Sosnowca, Tychów i Krakowa. Dwa zwycięstwa i porażka z gospodarzami sprawiły, że podopieczni Marka Chrabańskiego zajęli II miejsce w grupie i zapewnili sobie awans do dalszej fazy turnieju. W niedzielnym półfinale JKH wyraźnie ograło UKS Sielec Sosnowiec 8:1 i wywalczyło prawo gry o złoto w tych zawodach. W finale JKH zmierzyło się gospodarzami z MKS Sokoły Toruń i był to rewanż za pojedynek grupowy. I tym razem lepsi okazali się torunianie, którzy zwyciężyli 11:7. JKH srebrnym medalistą finałów, brązowy medal powędrował z do Tychów. Cały skład Żaków Starszych to uczniowie nasze szkoły.  Gratulujemy!

 

 

Wyniki spotkań JKH:

MMKS Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 3:13
Bramki dla JKH: Blanik - 4, Wróblewski - 4, Koślicki - 2, Markowski, Garsztka, Zając.

TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 5:7
Bramki dla JKH: Blanik - 2, Wróblewski - 2, Adynkiewicz - 2, Płachetka.

JKH GKS Jastrzębie – MKS Sokoły Toruń 8:12
Bramki dla JKH: Blanik - 4, Koślicki - 3, Płachetka.  

UKS Sielec Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 1:8
Bramki dla JKH: Blanik - 4, Wróblewski - 3, Garsztka.

JKH GKS Jastrzębie – MKS Sokoły Toruń 7:11
Bramki dla JKH: Wróblewski – 4, Blanik – 2, Bykowski

Skład JKH: Bartosz Lewandowicz, Kacper Kolski, Michał Adynkiewicz, Jakub Blanik, Adam Borowiak, Łukasz Kapusta, Olaf Koślicki, Szymon Markowski, Płachetka Płachetka, Przemysław Rafalik, Dawid Wróblewski, Szymon Bykowski, Filip Garstka, Szymon Chmielewski, Jakub Perkowski, Wojciech Zając.