Twoje IP: 3.229.122.219
Dzisiaj mamy: Gru 09, 2019

Lis
2015
Regulamin konkursu na Napięknieszą kartkę bożonarodzeniową w klasach I-III PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Makos-Gałan

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ w klasach 1-3 SP

konkurs

"Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"

CEL: umożliwienie uczniom zaprezentowanie swojego talentu, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, rozwijanie zdolności plastycznych młodzieży oraz uczenie zdrowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Interpretacja tematu dowolna i zależna od osoby wykonującej pracę.

ORGANIZATOR: p. Dominika Woźniak, p. Monika Makos-Gałan

TERMIN ODDANIA PRAC: od 15 listopada do 1 grudnia 2015r. Prace należy składać wychowawcy klas, lub organizatorów  p.Makos-Gałan, p. Woźniak sala - 10.

ZASADY UCZESTNICTWA:

1.Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem i dodać klasę, z której pochodzi uczeń.

2. Każdy uczestnik może złożyć tylko 1 pracę.

3.Uczestnicy konkursu wykonują jedną kartkę świąteczną w formacie A5 (po złożeniu), wykonane z papieru ręcznie, wybranymi przez siebie technikami plastycznymi - rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika (prosimy o wpisanie życzeń).

4.  Ze względu na możliwą ekspozycję wiszącą wszystkich zgłoszonych do konkursu prac-  ewentualne części ruchome, wystające muszą być dobrze zabezpieczone.

5.Prace uczestników oceniane będą przez Komisję, która w swojej ocenie będzie uwzględniać:
- poziom artystyczny wykonanej pracy;
- oryginalność, pomysłowość, wkład pracy, estetykę wykonania;
- stopień nawiązania do tradycji.

6.Komisja wybierze 5 najładniejszych prac, które zostaną nagrodzone. Wszystkie zgłoszone kartki zostaną umieszczone na wystawie szkolnej w dniach od 6 grudnia 2015 roku, a zdjęcia zwycięskich prac dodatkowo umieszczone będą na stronie internetowej szkoły.

7. Uczestnik konkursu składając pracę konkursową równocześnie wyraża zgodę na publikacje pracy i danych osobowych.

8. Po zakończeniu konkursu wszystkie prace konkursowe przechodzą na własność szkoły i będą rozdysponowane na potrzeby szkolne.