Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1120
mod_vvisit_counterWczoraj3090
mod_vvisit_counterW tygodniu13698
mod_vvisit_counterTydzień temu21119
mod_vvisit_counterW miesiącu37683
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4766615

Online: 38
Twoje IP: 18.207.255.49
,
Dzisiaj mamy: Gru 13, 2019

23
Lis
2015
Hokeiści znów zagrają na NARODOWYM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

1W sobotę 21 listopada w Tychach mali hokeiści JKH walczyli w kwalifikacjach do II Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie – CZERKAWSKI CUP NA NARODOWYM 2016. Jastrzębski Klub Hokejowy zgłosił do zawodów dwie drużyny (zawodnicy rocznika 2006 i młodsi). Jastrzębianie nie mieli większych problemów z zakwalifikowaniem się do turnieju finałowego. Wśród 8 śląskich drużyn JKH I zajęła drugą lokatę. Rywalizację o zwycięstwo w turnieju rozstrzygnęła dopiero dogrywka. Druga drużyn JKH pechowo, także po dogrywce, przegrała z Sosnowcem i ostatecznie zajęła 7 lokatę. Najlepszym strzelcem całego turnieju został Bartłomiej Stolarski. W obu drużynach wystąpiło aż 18 uczniów naszej szkoły. Młodzi hokeiści JKH już dziś nie mogą doczekać się występu w lutym przyszłego roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie rywalizować będzie 8 najlepszych polskich ekip.

Skład JKH I i JKH II: Dawid Kapusta, Kacper Michalski, Mateusz Mrowiec, Edyta Cybyla, Michał Leszko, Szymon Mysłowski, Jakub Onak, Maciej Poręba, Jan Sobczak, Bartłomiej Stolarski, Sebastian Wojciechowski, Filip Zmroczek, Filip Wojciechowski, Mikołaj Osiadły, Wiktor Zając, Mateusz Lubański, Paweł Walas, Mateusz Wasylkowski, Wiktor Makuła, Czesław Pasoń, Patryk Kaczmarski, Michał Kapiński, Filip Petlakowski, Igor Hareńczyk, Jakub Czyż, Tymek Krawiec, Jeremi Majchrzak, Filip Chrobociński.