Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1315
mod_vvisit_counterWczoraj2910
mod_vvisit_counterW tygodniu13112
mod_vvisit_counterTydzień temu18496
mod_vvisit_counterW miesiącu63319
mod_vvisit_counterMiesiąc temu86745
mod_vvisit_counterRazem4419629

Online: 47
Twoje IP: 34.239.158.107
,
Dzisiaj mamy: Sie 23, 2019

27
Lis
2015
SUKCES W MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODACH PŁYWACKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Weronika Chmiel, Magdalena Cichy   

d 1448452830 50825 listopada 2015 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych Miasta Jastrzębie-Zdrój organizowane przez MOSiR na pływalni „Laguna”. Naszą szkołę reprezentowali: Sylwia Mrozek, Weronika Chmiel, Magdalena Cichy, Wiktoria Jesionka, Martyna Gajór, Stefania Kiliszewska, Maciej Mazur, Jakub Jargiło, Bartosz Kołeczko, Norbert Kloc, Krystian Albrecht i Rafał Granat. Sportowy duch rywalizacji i dobrej zabawy nie opuszczał nas przez cały czas trwania zawodów. W każdej kategorii uczniowie Gimnazjum nr 9 stawali na podium, a jako szkoła zdobyliśmy I miejsce. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody, licząc na podobne sukcesy.

 

 

                              STYL DOWOLNY - DZIEWCZĘTA

 

SZKOŁA

Imię i nazwisko

czas

miejsce

 

GIMN 9

STEFANIA KILISZEWSKA

32,95

1

 

GIMN 9

MARTYNA GAJÓR

34,14

2

 

ZSSS

ANNA BAC

34,51

3

 

GIMN 9

SYLWIA MROZEK

35,71

4

 

ZSSS

JULIA DŁUGOSZ

36,14

5

 

GIMN 8

DOMINIKA ANTOSIAK

39,47

6

 

GIMN 8

MAJA SZPAK

42,06

7

 

ZSSS

SYLWIA RACHUNA

42,9

8

 

GIMN 8

ROKSANA WARTECZ BARTECZKO

54,72

9

 

 

 

 

 

                                                    STYL KLASYCZNY - DZIEWCZĘTA

 

SZKOŁA

Imię i nazwisko

czas

miejsce

 

 

 

GIMN 9

SYLWIA MROZEK

45,64

1

 

 

 

GIMN 9

STEFANIA KILISZEWSKA

45,66

2

 

 

 

ZSSS

ANNA BAC

46,21

3

 

 

 

ZSSS

JULIA DŁUGOSZ

51,32

4

 

 

 

GIMN 9

WERONIKA CHMIEL

52,83

5

 

 

 

GIMN 8

MARTYNA WRÓŻ

56,42

6

 

 

 

GIMN 8

MAJA SZPAK

1,00,74

7

 

 

 

GIMN 8

ROKSANA WARTECZ BARTECZKO

1,20,00

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    STYL GRZBIETOWY - DZIEWCZĘTA

 

SZKOŁA

Imię i nazwisko

czas

miejsce

 

 

 

GIMN 9

WIKTORIA JESIONKA

40,15

1

 

 

 

GIMN 9

MAGDALENA CICHY

44,58

2

 

 

 

GIMN 8

DOMINIKA ANTOSIAK

48,15

3

 

 

 

GIMN 9

WERONIKA CHMIEL

49,58

4

 

 

 

ZSSS

SYLWIA RACHUNA

53,9

5

 

 

 

GIMN 8

PATRYCJA WAJDA

1,00,95

6

 

 

 

GIMN 8

MARTYNA WRÓŻ

1,14,06

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    STYL MOTYLKOWYY - DZIEWCZĘTA

 

SZKOŁA

Imię i nazwisko

czas

miejsce

 

 

 

GIMN 9

MARTYNA GAJÓR

41,63

1

 

 

 

GIMN 9

WIKTORIA JESIONKA

43,02

2

 

 

 

GIMN 9

MAGDALENA CICHY

46,53

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STYL DOWOLNY - CHŁOPCY

 

SZKOŁA

Imię i nazwisko

czas

miejsce

 

 

 

GIMN 8

SAMUEL MOSOŃ

28,76

1

 

 

 

GIMN 9

KRYSTIAN ALBRECHT

30,56

2

 

 

 

GIMN 9

JAKUB JARGIŁO

31,56

3

 

 

 

GIMN 9

RAFAŁ GRANAT

31,58

4

 

 

 

GIMN 8

MICHAŁ PYRTEK

34,82

5

 

 

 

ZSSS

MICHAŁ DZIUBA

35,96

6

 

 

 

GIMN 8

BŁAŻEJ ŁABĘDŹ

36,25

7

 

 

 

ZSSS

MICHAŁ PAS

41,44

8

 

 

 

ZSSS

DAWID KROK

56,97

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 STYL KLASYCZNY - CHŁOPCY

 

SZKOŁA

Imię i nazwisko

czas

miejsce

 

 

 

GIMN 9

MACIEJ MAZUR

36,84

1

 

 

 

GIMN 9

JAKUB JARGIŁO

43,65

2

 

 

 

GIMN 9

BARTOSZ KOŁECZKO

43,86

3

 

 

 

ZSSS

SEBASTIAN JĘDRZEJOWSKI

47,69

4

 

 

 

GIMN 8

MICHAŁ PYRTEK

47,83

5

 

 

 

GIMN 8

BŁAŻEJ ŁABĄDŹ

50,49

6

 

 

 

GIMN 8

JAN KAPŁOŃSKI

51,17

7

 

 

 

ZSSS

RAFAŁ JASIŃSKI

55,06

8

 

 

 

ZSSS

MICHAŁ PAS

1,08,08

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 STYL GRZBIETOWY - CHŁOPCY

 

 

 

 

 

SZKOŁA

Imię i nazwisko

czas

miejsce

 

 

 

ZSSS

KAMIL KARZEŁEK

32,08

1

 

 

 

GIMN 8

SAMUEL MOSOŃ

33,73

2

 

 

 

GIMN 9

KRYSTIAN ALBRECHT

34,48

3

 

 

 

GIMN 9

NORBERT KLOC

38,53

4

 

 

 

GIMN 9

BARTOSZ KOŁECZKO

42,9

5

 

 

 

ZSSS

SEBASTIAN JĘDRZEJOWSKI

59,88

6

 

 

 

ZSSS

DAWID KROK

1,00,62

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    STYL MOTYLKOWY - CHŁOPCY

 

SZKOŁA

Imię i nazwisko

czas

miejsce

 

 

 

ZSSS

KAMIL KARZEŁEK

31,69

1

 

 

 

GIMN 9

MACIEJ MAZUR

32,33

2

 

 

 

ZSSS

MICHAŁ DZIUBA

42,35

3

 

 

 

GIMN 9

RAFAŁ GRANAT

42,42

4

 

 

 

GIMN 9

NORBERT KLOC

45,61

5

 

 

 

GIMN 8

JAN KAPŁOŃSKI

56,14

6

 

 

 

ZSSS

RAFAŁ JASIŃSKI

59,71

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZTAFETA DZIEWCZĄT

czas

miejsce

 

 

 

 

GIMNAZJUM NR 9

2,27,94

1

 

 

 

 

GIMNAZJUM NR 8

3,28,31

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZTAFETA CHŁOPCÓW

czas

miejsce

 

 

 

 

GIMNAZJUM NR 9

2,09,02

1

 

 

 

 

GIMNAZJUM NR 8

2,25,16

2

 

 

 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ SIÓSTR SALEZJANEK

2,33,95

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

 

 

 

 

 

SZKOŁA

punkty

miejsce

 

 

 

 

GIMNAZJUM NR 9

209

I

 

 

 

 

GIMNAZJUM NR 8

99

II

 

 

 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ SIÓSTR SALEZJANEK

97

III

 

 

 

fot. MOSiR Jastrzebie