Twoje IP: 35.172.195.49

Gru
Wyniki Mikołajkowego Konkursu Plastycznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Kaczmarska

Wyniki Mikołajkowego Konkursu Plastycznego "Osiedle Chrobrego – tutaj bezpiecznie spędzam czas".

Przez miesiąc uczniowie klas 1-6 Szkoły Podstawowej nr 20 w Jastrzębiu-Zdroju dostarczali do gabinetu pedagoga szkolnego swoje piękne prace plastyczne. Spośród 52 prac wybrano 36, w tym 6 pierwszych miejsc.

Wręczanie nagród zwycięzcom odbyło się 7 grudnia 2015 r. w sali gimnastycznej. W skład jury wszedł przewodniczący Rady Osiedla Tadeusz Markiewicz, komendant Straży Miejskiej Grzegorz Osóbka oraz wychowawczyni klasy 2d Agata Mizera-Kulas. Koordynatorem konkursu był Aleksander Kaszak ze Straży Miejskiej oraz pedagog szkolny Agnieszka Kaczmarska.

Oto wyróżnieni uczniowie:

1) Klasy I – III SP20:

I miejsce – Igor Gawron (klasa 2a)

II miejsce – Agnieszka Mieńkowska (klasa 2d)

III miejsce – Karolina Skurnóg (klasa 1b)

Wyróżnienie – Kacper Bałazy (klasa 2c)

Wyróżnienie – Bartek Kleeberg (klasa 2c)

Wyróżnienie – Natalia Burdzik (klasa 2c)

2) Klasy 4 – 6 SP20:

I miejsce – Dominika Kwintal (klasa 4a)

II miejsce – Małgorzata Stencel (klasa 5b)

III miejsce – Sonia Bulandra (klasa 4b)

Pozostali uczniowie otrzymali nagrody pocieszenia.

Całość imprezy uprzyjemniły dodatkowo pyszne cukierki, które uczniowie otrzymali ze Straży Miejskiej i od naszych "Mikołajek" z klasy 4a oraz pani pedagog.

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 11 w Jastrzębiu-Zdroju pragnie serdecznie podziękować panu przewodniczącemu Rady Osiedla, Tadeuszowi Markiewiczowi, za włączenie się do organizacji konkursu plastycznego.