Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1509
mod_vvisit_counterWczoraj3090
mod_vvisit_counterW tygodniu14087
mod_vvisit_counterTydzień temu21119
mod_vvisit_counterW miesiącu38072
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4767004

Online: 51
Twoje IP: 3.215.182.36
,
Dzisiaj mamy: Gru 13, 2019

20
Gru
2015
Wigilijka klasowa i warsztaty decoupage PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

Nasza druga wspólna wigilijka. Złożyliśmy sobie serdeczne życzenia, podzieliliśmy opłatkiem, słuchaliśmy kolęd, delektowaliśmy wypiekami przygotowanymi przez mamę Kamila i Bartka. Uroczystą atmosferę i odświętny charakter spotkania podkreślił przecudny koncert skrzypcowy i gitarowy w wykonaniu Julii i Hani.

Po oficjalnej części odbyły się warsztaty plastyczne poprowadzone przez Panią Magdę Porębę, współzałożycielkę jastrzębskiego Klubu Malucha Montessori „Kot”. Niełatwą metodą decoupage wykonywaliśmy świąteczne dekoracje. Późnym popołudniem opuściliśmy szkołę z pięknie ozdobionymi drewnianymi aniołami, dzwonkami oraz poczuciem satysfakcji z odkrycia i wykorzystania manualnych talentów. Dziękujemy Pani Magdzie za ciekawe zajęcia i już czekamy na możliwość nauczenia się nowych technik rękodzieła artystycznego.