Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3423
mod_vvisit_counterWczoraj3691
mod_vvisit_counterW tygodniu13958
mod_vvisit_counterTydzień temu22572
mod_vvisit_counterW miesiącu56808
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4594092

Online: 60
Twoje IP: 3.231.228.109
,
Dzisiaj mamy: Paź 17, 2019

19
Sty
2016
Nowe miasto PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska   

18 stycznia uczniowie naszej szkoły: Kamil Misterkiewicz, Bartosz Klocek oraz Marcin Płachetka wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego zostali zaproszeni do Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój  na spotkanie, na którym pani prezydent Anna Hetman przedstawiła przedstawicielom młodzieży szkół jastrzębskich koncepcję na zagospodarowanie alei Piłsudskiego i Jana Pawła II wraz z najbliższymi terenami oraz ulicy 1 Maja w Zdroju, która została przygotowana dla Urzędu Miasta przez architektów z rybnickiego biura Toprojekt.

W projekcie przedstawiono pomysły na zmiany przestrzenne – miejsca do wypoczynku podczas spaceru po mieście, nowe ławki, wiaty przystankowe czy nasadzenia zieleni, które stworzą piękną zieloną aleję łączącą wszystkie osiedla miasta. Z dużym  zainteresowaniem wśród młodzieży spotkała się wizja centralnego punktu miasta – oszklona rotunda, w której mieścić by się miała dyskoteka.

Dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie.