Twoje IP: 3.226.243.36
Dzisiaj mamy: Kwi 02, 2020

Sty
Zbiory przykładowych zadań egzaminacyjnych PDF Drukuj Email

Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała zbiory przykładowych zadań do sprawdzianu w formule obowiązującej od 2015 roku

Oprócz zadań zbiory zawierają wskazówki dotyczące ich rozwiązywania, przykładowe rozwiązania, przykładowe wypracowania oraz określenie wiadomości i umiejętności sprawdzanych w poszczególnych zadaniach w języku wymagań ogólnych i szczegółowych podstawy programowej kształcenia ogólnego.

Dzięki rozbudowanemu komentarzowi dydaktycznemu, zawierającemu między innymi wskazówki dotyczące rozwiązywania zadań, zbiór może służyć jako materiał do pracy własnej ucznia, przygotowującego się do sprawdzianu. Zadania mogą być również wykorzystywane przez nauczycieli jako zadania dydaktyczne w trakcie lekcji poświęconych realizacji danego zakresu tematycznego lub podczas lekcji powtórzeniowych.