Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1507
mod_vvisit_counterWczoraj3090
mod_vvisit_counterW tygodniu14085
mod_vvisit_counterTydzień temu21119
mod_vvisit_counterW miesiącu38070
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4767002

Online: 55
Twoje IP: 3.215.182.36
,
Dzisiaj mamy: Gru 13, 2019

Podsumowanie roku 2009/2010 PDF Drukuj Email
Czwartek, 01 Lipiec 2010 13:39
serce„Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji.”
Maria Dąbrowska
I przyszedł upragniony koniec roku szkolnego. Wszyscy będą wyjeżdżać ze swoich rodzinnych miejscowości i obcować z przyrodą w górach, odpoczywać nad morzem, u dziadków na wsi, a może nawet za granicą. Długie podróże różnymi środkami lokomocji są idealnym momentem do przeczytania interesującej nas książki. Wszystkich naszych uczniów zachęcamy do lektury, a zaraz po zakończonych wakacjach do przekazania nam swoich wrażeń na jej temat!

Podsumowanie całego roku pozwoliło nauczycielom-bibliotekarzom wyróżnić osoby, które osiągnęły wysokie wyniki w czytelnictwie. Oto one:
* Zosia Postel z kl. 1a SP
* Nikodem Węglewski z kl. 1SP
* Krystian Albrecht z kl. 1a
* Michał Burda z kl. 2b
* Kasia Piętka z kl. 3b
Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe nagrody i dyplom uznania podpisany przez panią Dyrektor, Barbarę Langosz, a także bibliotekarzy. Najlepiej czytającym zespołem klasowym w szkole podstawowej była klasa 1a z 495 wypożyczonymi książkami, a następnie kl. 2b z 411 wypożyczonymi książkami. Średnio na jednego ucznia w tych klasach przypadło ponad 20 przeczytanych książek. W klasach gimnazjalnych najwyższe czytelnictwo osiągnęła klasa 3c z 52 wypożyczonymi książkami, co średnio na ucznia dało 3,1 książki. Najlepszym czytelnikiem w gimnazjum jest Marianna Przybylska z 2a.
Wszystkim uczniom-czytelnikom gratulujemy i zachęcamy do równie wysokiego czytelnictwa w nadchodzącym roku szkolnym.