Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2610
mod_vvisit_counterWczoraj3415
mod_vvisit_counterW tygodniu20783
mod_vvisit_counterTydzień temu22572
mod_vvisit_counterW miesiącu63633
mod_vvisit_counterMiesiąc temu92297
mod_vvisit_counterRazem4600917

Online: 37
Twoje IP: 3.209.80.87
,
Dzisiaj mamy: Paź 19, 2019

27
Lut
2016
Srebro juniorów młodszych JKH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

Grupowe 1

Na lodowiskach w Tychach i Katowicach (16-21.02.2016r.) zakończył się w ramach XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych finałowy turniej hokeistów. W drużynie JKH, która zdobyła srebrny medal, zagrało 6 aktualnych uczniów i 14 absolwentów naszej szkoły.

W pierwszym meczu drużyna JKH GKS Jastrzębie rozgromiła zespół Unii Oświęcim 9:3. Po dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli: Dominik Jarosz i Antoni Kot, a po jednym trafieniu dołożyli: Paweł Rafalik, Mateusz Barszczewski, Dominik Paś, Mateusz Paś i Kamil Wałęga.

W środę juniorzy młodsi zmierzyli się z hokeistami z Dębicy i wysoko pokonali rywali 8:0. Po dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli: Dominik Jarosz i Jakub Blanik, a po jednym golu dołożyli Paweł Rafalik, Patryk Pelaczyk, Jakub Michałowski i Kamil Misterkiewicz.

W ostatnim meczu grupowym jastrzębianie ulegli ekipie gospodarzy MOSM Tychy 0:2 i zajęli drugie miejsce w grupie.

W sobotnim meczu półfinałowym JKH pewnie pokonał UKS Zagłębie Sosnowiec 7:0 (bramki: Patryk Pelaczyk-2, Dominik Paś-2, Dominik Jarosz, Miłosz Idasiak, Gracjan Witas).

W niedzielę na tyskim lodowisku w finale znów zmierzyły się ekipy JKH i gospodarzy MOSM Tychy. Niestety rewanż nie udał się i tym razem tyszanie byli lepsi wygrywając finał 5:1 (gol Kamila Wałęgi). Srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych 2016 to powtórka sukcesu z ubiegłego roku. Najlepszym obrońcą turnieju wybrany został Jakub Michałowski, za najlepszego napastnika zawodów uznano Dominika Jarosza.

Srebrni medaliści: Oskar Załucki, Bartłomiej Klocek, Mateusz Barszczewski, Dominik Jarosz, Jakub Michałowski, Mateusz Paś, Patryk Pelaczyk, Paweł Rafalik, Daniel Brela, Kamil Cieśla, Miłosz Idasiak, Antoni Kot, Łukasz Nowak, Dominik Paś, Jakub Szubert, Gracjan Witas, Konrad Gruszczyk, Kamil Misterkiewicz, Kamil Wałęga, Adam Wywiał, Jakub Blanik, Marcin Płachetka.