Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj44
mod_vvisit_counterWczoraj3806
mod_vvisit_counterW tygodniu3850
mod_vvisit_counterTydzień temu29320
mod_vvisit_counterW miesiącu20992
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5628141

Online: 70
Twoje IP: 3.235.239.156
,
Dzisiaj mamy: Lip 06, 2020

18
Mar
2016
Dzień otwarty Szkoły Podstawowej nr 20 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Pasoń   

 

20160310 171815W miniony czwartek, 10 marca, odbył się Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 20 im. Henryka Jordana.

Gościliśmy w naszych progach dzieci 6 i 7-letnie wraz z Rodzicami. Wszystkich przybyłych na tę uroczystość przywitała Dyrektor szkoły mgr Barbara Langosz. Przedstawienie teatralne „Wiosna budzi ze snu smoka Baltazara” przygotowali uczniowie klasy 3a, 3b oraz 2a, a nad całością czuwały p. Kamila Pasoń, p. Agnieszka Sunita i p. Monika Makos-Gałan.

Po zakończeniu programu artystycznego w sali gimnastycznej przedszkolaki wzięły udział w bardzo ciekawych zajęciach w świetlicy szkolnej. Były świadkiem niezwykłych eksperymentów i doświadczeń. Zarówno fizyczne jak i chemiczne doświadczenia sprawiły dzieciom ogromną frajdę, nad całością czuwała p. Emilia Dzienniak, p. Elżbieta Wita, p.Gabriela Piksa-Sojka i p.Iwona Kasprzyk-Lubszczyk. Ciekawe zajęcia  w świetlicy zaskoczyły każdego młodego odkrywcę. 

Po atrakcjach w świetlicy na dzieci czekała jeszcze wspaniała zabawa przy muzyce w sali gimnastycznej, gdzie specjalnie dla nich przygotowano tor przeszkód, duże klocki, trampolinę, a nawet mini boisko do unihokeja. Dzieci zauroczone były spotkaniem ze starszymi koleżankami i kolegami. Chętnie i bez obaw podejmowały zadania. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też „Strefa Smaku”, gdzie można było za pomocą zmysłu smaku i węchu rozpoznać różne pyszne i zdrowe owoce. Swoich sił próbowali nawet dzielni Rodzice. Wspólna zabawa, spotkanie z teatrem,  zajęcia sportowe, łamigłówki, zagadki oraz doświadczenia przyrodnicze zapewniły niepowtarzalne chwile. Na wszystkie dzieci, które odwiedziły tego dnia naszą szkołę czekały również wspaniałe nagrody i niespodzianki.  Tego dnia miał bowiem finał konkursu plastycznego „Portret Pani Wiosny”!

Bawiliśmy się razem wspaniale. Mamy nadzieję, że przedszkolakom podobało się u nas i w przyszłym roku szkolnym zawitają w nasze progi. Serdecznie zapraszamy!

Dekorację sali, która przeniosła nas wszystkich do tej zaczarowanej, bajkowej krainy smoka Baltazara i Pani Wiosny wykonała p. Agata Holona oraz p. Ewelina Łojewska i p. Kamila Pasoń. Oprawę muzyczną i efekty specjalne zapewnił profesjonalny DJ p. Krzysztof Linde. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, a także nauczycielom zaangażowanym w organizację Dnia Otwartego: p. Agacie Mizerze-Kulas, p. Iwonie Remplewskiej, p. Annie Koprowskiej, p. Annie Sobol, p. Bożenie Tomczak, p. Bogusławie Lasocie, p. Alinie Pochcioł, p. Barbarze Albin, p. Joannie Skubis, p. Marii Pacan, p. Małgorzacie Krupińskiej, p. Mariuszowi Bernackiemu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom oraz przedszkolakom przybyłym tego dnia do naszej szkoły. Mamy nadzieję, że wszystkim się u nas podobało i odwiedzą nas już we wrześniu!