Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2763
mod_vvisit_counterWczoraj4898
mod_vvisit_counterW tygodniu15777
mod_vvisit_counterTydzień temu45691
mod_vvisit_counterW miesiącu7661
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5614810

Online: 53
Twoje IP: 18.206.238.176
,
Dzisiaj mamy: Lip 02, 2020

21
Mar
2016
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "PORTRET PANI WIOSNY" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Pasoń   

DSCN0116Wiosna to cudowna pora roku! Rośliny, zwierzęta, cała przyroda "wybudza się" z zimowego snu! 

Gorąco dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie plastycznym pod tytułem "Portret Pani Wiosny".  Ku naszej  wielkiej radości ilość zgłoszonych prac przerosła najśmielsze oczekiwania :) Jury miało ogromny kłopot z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ wszystkie dzieci wykazały się olbrzymim zaangażowaniem, prace wyróżniały się pomysłowością i różnorodnością zastosowanych technik. Każda praca była oryginalna, jedyna w swoim rodzaju, dlatego każda została uhonorowana. Cieszymy się ogromnie, że konkurs cieszył się tak wielkim zainteresowaniem.

Dziękujemy za udział wszystkim uczniom oraz rodzicom i nauczycielom za rozbudzenie zainteresowania u dzieci tematyką konkursu. 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO  pt. "PORTRET PANI WIOSNY"  DLA UCZNIÓW KLAS I-III

KL. I
I miejsce: Julia Ferdek, kl. 1c, Tatiana Koczy, kl. 1c

II miejsce: Zuzanna Żurkowska, kl. 1b

III miejsce: Wojciech Mochnacz, kl. 1a

KL. II
I miejsce: Julia Pietranik, kl. 2c, Natalia Bernacka, kl. 2d

II miejsce: Kacper Bałazy, kl. 2c, Tomasz Łachut, kl. 2d

III miejsce: Zuzanna Orawska, kl. 2c, Przemysław Dawidowicz, kl. 2c

KL. III

I miejsce: Anna Łachut, kl. 3a Paulina Skurnóg, kl. 3a

II miejsce: Daria Sputo, kl. 3a

III miejsce: Natalia Burdzik, kl. 2b

Przyznane wyróżnienia: Marieta Klocek, Kornelia Pietrzak, Bartłomiej Paliński, Jakub Jędryka, Agnieszka Walczewska, Emilia Kozieł, Bartosz Skrobiś, Karolina Skurnóg, Anna Sitkowska, Marta Bernacka, Dawid Ciba, Katarzyna Caldzudis, Przemysław Tomaszewski, Oliwia Podolska, Igor Gawron, Szymon Kuczek, Agnieszka Mieńskowska, Emilia Holona, Krzysztof Holona, Hanna Dzioba, Karol Michałowski, Patrycja Kępińska, Paweł Skrobiś, Mateusz Kozieł, Kinga Gigla, Izabela Krosny, Oliwia Gajda, Julia Wojtczak, Blanka Woźniak, Modesta Grzymkiewicz, Jan Sobczak, Mateusz Mrowiec, Oskar Magner, Oliwia Grzymkiewicz, Sebastian Wojciechowski, Klaudia Nastaszyc, Oliwia Wyczynek, Magdalena Mękarska, Alicja Dziadek, Karolina Kocyło. 

Nagrody ufundowali: Wydział Edukacji oraz Wydział Promocji Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój, JKH GKS JastrzębieMOSiR Jastrzębie-Zdrój, Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju, Kaufland, Firma Jolex S.C., MALOLKA "Biżuteria z Pasją".

Serdecznie dziękujemy!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!