Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2073
mod_vvisit_counterWczoraj2693
mod_vvisit_counterW tygodniu20263
mod_vvisit_counterTydzień temu20824
mod_vvisit_counterW miesiącu44383
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4489370

Online: 54
Twoje IP: 34.231.247.139
,
Dzisiaj mamy: Wrz 15, 2019

22
Mar
2016
"Zwiadowcy – moja miłość" - uczniowska akcja czytelnicza PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Koprowska i Renata Miler   

image004Magdalena Cichy z klasy IIIaG wraz z innymi wielbicielami „Zwiadowców” Flanagana skupionych na Facebooku - "Zwiadowcy – moja miłość" zorganizowała już po raz drugi ogólnopolską akcję czytania tej lubianej, choć niezbyt chyba znanej powieści.

Małgosia Bańkowska z IIIcG nakręciła film promujący akcję – krąży w Internecie już od ferii. Włączając się w akcję, czytaliśmy „Zwiadowców” w naszej szkole. Pierwsze „ślady” pojawiły się tuż po feriach.

16 marca na 5 lekcji odbyły się podchody, w których mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani Uczniowie. Do zorganizowania tej zabawy w sposób szczególny przyczyniła się Daria Gardziejewska z klasy IIaG, autorka i pomysłodawczyni wielu pytań i zadań, wraz z Magdą - koordynatorka działań. Mamy nadzieję, że wszyscy Uczestnicy i Współpracownicy koordynatorów dobrze się bawili.

W piątek organizujemy zabawę w Filii nr 2 MBP w Zdroju. Tam akcję przejmują zaprzyjaźnieni harcerze, także Jakub Flasz i Julia Malik z naszej szkoły.

W sobotę czytamy „Zwiadowców” w księgarni „Matras”. Wszystkich zapraszamy! Szczegóły na naszych plakatach.

Dziękujemy wszystkim Uczniom i Dorosłym, którzy już teraz przyłączyli się do zabawy.

W sposób szczególny dziękujemy pani Danucie Radomskiej – Filipek, panu dyrektorowi Januszowi Korusowi, pani Małgorzacie Krupińskiej i pani Annie Orłowskiej-Zyzało za bezinteresowną pomoc i ciężką pracę, aby nasza zabawa mogła się udać.

Dziękujemy za bezpośrednie uczestnictwo w podchodach pani Marzannie Gagat, pani Izabeli Szymańskiej i pani Dominice Wolańczyk.