Twoje IP: 3.80.6.254

Kwi
Koło plastyczne dla klas 1-3. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Patek

Kolejna seria zdjęć wykonanych podczas zajeć koła plastycznego dla najmłodszych.

Tematem dziesiejszych zajęć były tulipany z naszego szkolnego ogródka. Piękne, kolorowe prace naszych najmłodszych uczniów, są na tyle atrakcyjne,że rodzice chętnie zabierają je do domu.I tak też było dziś:) Na szczególną pochwałę zasługuje uczennica klasy 1b Julianna Ziaja, które regularnie i z wielkim zapalem uczy się technik plastycznych. Zawsze przygotowana do zajęć, dziś tworzyła pracę dla swojego dziadka.Oto ona i jej prace oraz kilka zdjęć z zajęć plastycznych z rzeźby. Warto się im  bliżej przyjrzeć i docenić starania naszych uczniów.Są naprawdę znakomite!