Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1702
mod_vvisit_counterWczoraj4229
mod_vvisit_counterW tygodniu5931
mod_vvisit_counterTydzień temu29064
mod_vvisit_counterW miesiącu26879
mod_vvisit_counterMiesiąc temu145563
mod_vvisit_counterRazem5634028

Online: 69
Twoje IP: 3.235.74.77
,
Dzisiaj mamy: Lip 07, 2020

25
Kwi
2016
Złoto i srebro młodych hokeistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki   

img03Jak co roku w Tychach rozegrano VI Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja (22-24 IV 2016r.). Tegoroczna edycja zawodów rozegrana została w dwóch kategoriach wiekowych 2006/2007 i 2008 i młodsi. W obu kategoriach wystąpili uczniowie naszej szkoły a młodzi hokeiści odnieśli duży sukces. W starszej kategorii udział wzięło 17 zespołów z 14 klubów (w tym jeden z Czech i jeden ze Słowacji). JKH wystawił dwie drużyny, by wszyscy mogli zagrać w tej dużej hokejowej imprezie. Zdobywcy Pucharu Czerkawski CUP i tym razem nie dali szans swoim rówieśnikom, wygrywając całe zawody. Warto dodać, że w 14 meczach zanotowali tylko jeden remis a 13 razy to przeciwnik zjeżdżał z tafli pokonany. Drugie miejsce dla MOSM Tychy, brązowe medale dla SK Karvina. Dla drugiego zespołu JKH wynik miał drugorzędne znaczenie, najważniejszym było uczestnictwo i zbieranie doświadczeń w tej największej imprezie hokejowej w Polsce. W kategorii 2008 i młodsi rywalizowało 14 drużyn (w tym jedna czeska ekipa). Młodsi koledzy spisali się także na medal. W finałowej rywalizacji tylko jedna porażka sprawiła, że jastrzębianie wywalczyli srebrny medal. Zwycięzcą w tej kategorii gospodarze MOSM Tychy, na najniższym stopniu podium ŁKH Łódź.

Wyniki JKH w kategorii 2006/2007 (rozgrywki finałowe o miejsca 1-6):
MOSM Tychy-JKH 1:3
JKH-SK Karvina 1:0
UKS NIEDŹWIADKI Sanok-JKH 1:4
JKH-HK ALTIS Namestovo 2:1
MMKS PODHALE Nowy Targ-JKH 1:1

Wyniki JKH w kategorii 2008 i młodsi (rozgrywki finałowe o miejsca 1-4):
ŁKH Łódź-JKH 4:5
JKH- UKH UNIA Oświęcim 7:1
MOSM Tychy-JKH 3:0

Skład JKH I i JKH II (2006/2007): Kapusta Dawid, Cybula Edyta, Onak Jakub, Stolarski Bartłomiej, Poręba Maciej, Sobczak Jan, Leszko Michał, Wojciechowski Sebastian, Osiadły Mikołaj, Pasoń Czesław, Walas Paweł, Zając Wiktor, Wojciechowski Filip, Mysłowski Szymon, Wasylkowski Mateusz, Mrowiec Mateusz, Kaczmarski Patryk, Lubański Mateusz, Kapiński Michał, Makuła Wiktor, Oskwarek Filip, Skrobiś Paweł, Hareńczyk Igor, Damczyk Błażej, Cichy Krzysztof, Petlakowski Filip, Leśniok Adam, Cichowski Jakub, Stachecki Michael. Trenerzy: Mariusz Bernacki, Jacek Chrabański

Skład JKH (2008 i młodsi): Zacharjasz Franciszek, Czyż Jakub, Chrobociński Filip, Galant Antoni, Gołofit Natan, Majchrzak Jeremi, Midzierski Mateusz, Majka Stanisław, Wałęga Mateusz, Krawiec Tymateusz, Sikora Łukasz, Landziński Wiktor, Kijas Michał, Gutkowski Marcin, Gardziejewski Maciej, Zając Jakub, Deberny Dawid. Trener: Daniel Czubiński