mod_vvisit_counterTydzień temu20363

Dzisiaj mamy: Gru 06, 2019

Festyn Rodzinny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Miler, Małgorzata Patek

RODZINNY FESTYN Zespołu Szkół nr 11 profesjonalnie prowadzony przez p. Krzysztofa Linde odbył się zgodnie z planem w dobrej atmosferze.

To niesamowite, że tak wiele osób chciało spotkać się w to środowe popołudnie.

Chyba wszyscy, cała szkolna społeczność i zaproszeni Goście, poczuliśmy ten dobry nastój rodzinnego spotkania.

Cieszy nas obecność tak wielu Absolwentów naszej szkoły.

Jesteśmy dla siebie ważni.

Wspólnie planowaliśmy i organizowaliśmy główne atrakcje festynu: pokaz Iluzjonisty – Tomasza Kabisa, pokaz Straży Pożarnej, występy zespołu SZOK,

taneczny pokaz Sebastiana Rajczyka, występ muzycznej gwiazdy - zespołu Iluzja, dmuchańce, pokazy fryzjerskie, pokaz mody, profesjonalny pomiar ciśnienia i poziomu cukru.

To Rodzice uczniów wszystkich klas włączyli się w organizację tego spotkania i znowu mogliśmy spróbować doskonałych wypieków, sałatek, produktów z domowej wędzarni, grochówki, kiełbasek czy bigosu. A do tego zimne napoje lub kawa.

To Uczniowie i Rodzice współtworzyli LOTERIĘ FANTOWĄ- wielką atrakcję festynu.

Młodsi uczniowie i ich przyjaciele prezentowali swe talenty, dobrze bawili się podczas rozgrywek sportowych i na szkolnym placu zabaw. Także starsi uczniowie – wpierani przez Rodziców - znaleźli czas dla szkoły - gimnazjaliści i zaprzyjaźnieni harcerze przygotowali zabawy dla uczniów młodszych [gry planszowe, malowanie plakatów na płocie, malowanie twarzy i strzelanie z łuku]. Dziękujemy Harcerzom z 23 Drużyny Harcerskiej Czerwone Berety za ich obecność do końca imprezy i pomoc w posprzątaniu terenu szkoły.

Miło było znowu przekonać się, że lubimy być ze sobą i dla siebie, że jesteśmy dla siebie ważni.

Galeria z portalu www.jastrząbek.pl

foto - Monika Makos-Gałan