Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3246
mod_vvisit_counterWczoraj5494
mod_vvisit_counterW tygodniu19603
mod_vvisit_counterTydzień temu25890
mod_vvisit_counterW miesiącu137371
mod_vvisit_counterMiesiąc temu111258
mod_vvisit_counterRazem5414530

Online: 285
Twoje IP: 18.208.132.33
,
Dzisiaj mamy: Maj 29, 2020

09
Cze
2016
Dzień Patronów na sportowo. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Bernacki, Małgorzata Patek   

Zarówno Henryk Jordan (pionier wychowania fizycznego w Polsce) jak i Bronisław Czech (wszechstronny narciarz, trzykrotny olimpijczyk) to ludzie związani z kulturą fizyczną i sportem. Nie mogło być inaczej - rywalizacja sportowa uczniów całej szkoły to już tradycja obchodów Dnia Patronów. Tak jak i w ubiegłym roku, tak i w tym dzień ten spędziliśmy w hali sportowej przy Alei Jana Pawła II. W poniedziałek 6 czerwca br. rozegrano zawody sportowe w trzech kategoriach wiekowych. W rywalizacji klas gimnazjalnych wygrała klasa IIc, natomiast w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej, najlepszą okazała się klasa VIa. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary przechodnie. Najmłodsi uczniowie (klasy I-III szkoły podstawowej) także zmagali się z konkurencjami sprawnościowymi. Tutaj najważniejsza była aktywność, uczestnictwo i zaangażowanie, dlatego też nie wyłoniono jednego zwycięzcy. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy upamiętniające współzawodnictwo w ramach Święta Patronów.