Twoje IP: 34.237.51.159

Wrz
POWIATOWY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita

img04Z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie naszej szkoły Maja Wojciechowska i Dominik Smolarczyk z klasy 6b wraz z opiekunem p. Agnieszką Sunitą przystąpili do PROJEKTU EDUKACYJNEGO pt. RAZEM dla Promowania Nauki Języków Obcych w Jastrzębiu-Zdroju pod patronatem metodyka mgr Anny Wodeckiej. Wydarzenie odbyło się 23 września 2016r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju. Celem projektu jest promowanie nauki języków obcych wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie zdolności językowych, pobudzanie kreatywności, uzdolnień oraz wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży oraz szerzenie pluralizmu kulturowego i językowego, otwartości, tolerancji i szacunku do innych narodów.

W projekcie brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, a polegał on na stworzeniu plakatu edukacyjnego promującego naukę języków obcych w losowo wybranych drużynach w różnym przedziale wiekowym. Spotkanie to było również świetną okazją aby kształcić umiejętności pracy zespołowej. Prace uczniów będą wystawiane kolejno we wszystkich jastrzębskich szkołach. W naszej szkole wystawa prac odbędzie się w dniach: 30.01 – 3.02. 2017r.