Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1256
mod_vvisit_counterWczoraj3199
mod_vvisit_counterW tygodniu13424
mod_vvisit_counterTydzień temu20363
mod_vvisit_counterW miesiącu16290
mod_vvisit_counterMiesiąc temu91432
mod_vvisit_counterRazem4745222

Online: 50
Twoje IP: 3.227.252.66
,
Dzisiaj mamy: Gru 06, 2019

03
Paź
2016
Głośne czytanie „Krzyżaków” w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Piksa-Sojka   

czytanie

 

 

Trwa Rok Henryka Sienkiewicza ustanowiony przez Senat RP.  W szkole podjęliśmy wiele działań, by „oddać należny hołd temu Wielkiemu Polakowi i przyczynić się do popularyzacji Jego twórczości oraz idei zawartych w Jego książkach – przede wszystkim patriotyzmu i przywiązania do tradycyjnych wartości” – jak czytamy w uchwale Senatu.

            Uczniowie, którzy 29 września wzięli udział w akcji czytelniczej dla mieszkańców miasta, również w naszej szkole poprowadzili akcje głośnego czytania „Krzyżaków”. Zaprosili do wspólnej zabawy uczniów klasy I a G oraz bawili się z dwoma klasami czwartymi: IV a i IV c. 

                                                                                                                                 R. M.