Twoje IP: 34.239.158.107

Głośne czytanie „Krzyżaków” w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gabriela Piksa-Sojka

czytanie

Trwa Rok Henryka Sienkiewicza ustanowiony przez Senat RP.  W szkole podjęliśmy wiele działań, by „oddać należny hołd temu Wielkiemu Polakowi i przyczynić się do popularyzacji Jego twórczości oraz idei zawartych w Jego książkach – przede wszystkim patriotyzmu i przywiązania do tradycyjnych wartości” – jak czytamy w uchwale Senatu.

Uczniowie, którzy 29 września wzięli udział w akcji czytelniczej dla mieszkańców miasta, również w naszej szkole poprowadzili akcje głośnego czytania „Krzyżaków”. Zaprosili do wspólnej zabawy uczniów klasy I a G oraz bawili się z dwoma klasami czwartymi: IV a i IV c.

R. M.