Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2802
mod_vvisit_counterWczoraj3051
mod_vvisit_counterW tygodniu15727
mod_vvisit_counterTydzień temu22176
mod_vvisit_counterW miesiącu68157
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4705657

Online: 42
Twoje IP: 18.204.48.199
,
Dzisiaj mamy: Lis 22, 2019


Warning: opendir(/home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/images/stories//articles/biblioteka/dzieneuropelski) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/jasnetadam/domains/jasnet.pl/public_html/zs11/plugins/content/jwsig.php on line 100
KONKURS DLA GIMNAZJALISTÓW NA EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW PDF Drukuj Email
Wtorek, 28 Wrzesień 2010 13:38

25 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Z tej okazji biblioteka szkolna zaproponowała uczniom naszego gimnazjum konkurs z wiedzy o językach Europy.

W poniedziałek, 27 września wszyscy zebrali się w sali na 2 piętrze, by wypełnić kartę odpowiedzi na pytania, które były pokazywane w formie prezentacji multimedialnej. Chwilę później zostały ogłoszone oficjalne wyniki. 1 miejsce zdobyła Monika Maciejewska z klasy 2a. Zachęcamy do przeczytania krótkiej relacji z tego wydarzenia, które napisała nasza „Poliglotka”.

I stało się – rozdano nam kartki, włączono rzutnik i polecono zapisywać odpowiedzi. Atmosfera poważna – każdy liczył na tytuł „,mistrza.” Slajdy kolejno zmieniały się, a my sumowaliśmy uważnie w głowie rzekome błędy i poprawne odpowiedzi. 20 minut minęło w oka mgnieniu. Oddaliśmy prace i gawędząc, czekaliśmy na wyniki… Po paru minutach pani ogłosiła werdykt: „Trzecie miejsce – Jastrzębski Konrad, drugie miejsce – Grochocki Adrian, a zwycięzcą jest…. Monika Maciejewska!”. W sali zrobiło się gwarno, wszyscy gorączkowo zaczęli oglądać swoje nagrody i czytać dyplomy. Wreszcie zrozumiałam, że odniosłam sukces, a oprócz tego – poszerzając horyzonty swej wiedzy – świetnie sie bawiłam.

Monika M.

Zapraszamy do naszej małej galerii. Za konkurs odpowiedzialna była mgr A.Brodalka – bibliotekarz.