Twoje IP: 3.233.219.101
Dzisiaj mamy: Sty 25, 2020

Lis
2016
Mamy laureatów w miejskim konkursie plastycznym „Zaprojektuj swoją przyszłość” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Pasoń

W miejskim konkursie plastycznym „Zaprojektuj swoją przyszłość” organizowanym przez lokalną sieć poradnictwa zawodowego Jastrzębskie Doradztwo Kariery w Jastrzębiu- Zdroju wzięło udział kilkadziesiąt uczniów naszej szkoły. Każda praca wyróżniała się oryginalnością, każdy wykazał się olbrzymią wyobraźnią i kreatywnością.

W kategorii 6-9 lat aż dwie osoby to uczniowie naszej szkoły:

II miejsce zajęła uczennica kl. 3a Maja Matusik, opiekun p. Joanna Skubis

III miejsce uczeń kl. 3b Paweł Guzy, opiekun p. Kamila Pasoń.

Lista wszystkich nagrodzonych uczniów została zamieszczona na stronie internetowej koordynatora konkursu: www.szkolasalez.waw

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania swoich zainteresowań.