Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1804
mod_vvisit_counterWczoraj3018
mod_vvisit_counterW tygodniu14227
mod_vvisit_counterTydzień temu21215
mod_vvisit_counterW miesiącu59562
mod_vvisit_counterMiesiąc temu88677
mod_vvisit_counterRazem4504549

Online: 40
Twoje IP: 35.173.47.43
,
Dzisiaj mamy: Wrz 20, 2019

23
Lis
2016
Sukcesy pływaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Teresa Owczarczyk   

img 01Uczniowie sportowych klas pływackich, uczęszczajacy zarówno do Szkoły Podstawowej nr 20, jak i Gimnazjum nr 9, od wielu lat trenują również pływanie w Jastrzębskim Klubie sportowym "Nautilus". Startują w wielu zawodach w kraju i za granicą, osiagając bardzo wysokie wyniki sportowe.

 

 

 

 

III runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach w Toruniu. 15-16.10.2016

Albrecht Krystian (IIa): 1 miejsce - dystans 100 m PW 1 miejsce - dystans 100 m PP 2 miejsce -dystans 50 m PW

Granat Rafał (IIa): 2 miejsce – dystans 50 m PP 4 miejsce - dystans 50 m PW 5 miejsce - dystans 50 m BF zajął piątą lokatę .

Brychcy Magdalena (Ia): 4 miejsce - dystans 100 m PP 7 miejsce - dystans 25 m PW 8 miejsce – dystans 200 m Bf

Kiliszewska Sonia (4a): 1 miejsce dystans 400 m PP 1 miejsce dystans 200 m PP 2 miejsce dystans 100 m PP

Oszkiel Tatiana (4a): 3 miejsce - dystans 400 m PP 4 miejsce - dystans 50 m Bf 5 miejsce - dystans 100m bf

Oszkiel Wiktoria (6a): 2 miejsce - dystans 25 m PW 4 miejsce - dystans 50 m BF 4 miejsce - dystans 200 m BF

Pelaczyk Jakub (5a): 3 miejsce - dystans 400 m PP 5 miejsce - dystans 100 m PP 5 miejsce - dystans 200 m PP

Pacyna Emilia (6a): 1 miejsce - dystans 100 m BF 2 miejsce –dystans 50 m BF 2 miejsce – dystans 200 m BF.

 

 

CMAS FINSWIMMING CUP JUNIOR – Gliwice 5-6 .11.2016

Albrecht Krystian (IIa): 2 miejsce – dystans 100 m PP, 3 miejsce – dystans 50 m PP, 3 miejsce – dystans 100 PW

Granat Rafał (IIa): 7 miejsce – dystans 50 m PP 12 miejsce – dystans 50 m PW 19 Miejsce – dystans 50 m BF

Kiliszewska Stefania (IIa): 18 miejsce – dystans 50 m PP 23 miejsce – dystans 100 m BF 24 miejsce – dystans 50 m BF

Oszkiel Wiktoria (6a): 10 miejsce – dystans 400 m PP 15 miejsce – dystans 100 m PP 15 miejsce – dystans 50 m PP

Pacyna Emilia (6a): 3 miejsce- dystans 100 m BF 4 miejsce – dystans 50 BF 6 miejsce – dystans 200 BF