Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1650
mod_vvisit_counterWczoraj3268
mod_vvisit_counterW tygodniu4918
mod_vvisit_counterTydzień temu25890
mod_vvisit_counterW miesiącu122686
mod_vvisit_counterMiesiąc temu111258
mod_vvisit_counterRazem5399845

Online: 44
Twoje IP: 18.206.187.81
,
Dzisiaj mamy: Maj 26, 2020

12
Gru
2016
Hokeiści znów zagrają na Zimowym Narodowym 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

img 06W sobotę 10 grudnia w Opolu hokeiści JKH rocznika 2007 i młodsi zmagali się w kwalifikacjach do III Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2017. Drużyna złożona w większości z uczniów naszej szkoły nie miała większych problemów z zakwalifikowaniem się do turnieju finałowego. W rozgrywkach grupowych odnotowali komplet zwycięstw bez straty gola (sami strzelili ich aż 33!). Półfinał z gospodarzami zawodów także prowadzony był pod dyktando JKH. Dopiero w finale, w pojedynku z MOSM Tychy, można było zobaczyć wyrównany pojedynek. Tyszanie szybko strzelili 2 gole na co hokeiści JKH odpowiedzieli jednym trafieniem. Wśród 8 ekip drużyna JKH zajęła drugą lokatę i razem z MOSM Tychy i Orlikiem Opole (3 miejsce) wywalczyli prawo gry w finale na Zimowym Narodowym 2017.

Do ogólnopolskiego finału w Warszawie (1 marca 2017r.) wcześniej już awansowały zespoły z innych okręgów: MMKS Podhale Nowy Targ, UKH Unia Oświęcim, UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok, ŁKH Łódź, UKS Olivia 17 Gdańsk i KH Legia Warszawa.

Wyniki JKH:
JKH GKS Jastrzębie - MUKS WTH Wrocław 16:0
JKH GKS Jastrzębie - UKS Zagłębie Sosnowiec 12:0
JKH GKS Jastrzębie - MUKS Naprzód Janów 5:0

Mecz półfinałowy
JKH GKS Jastrzębie - MUKS Orlik Opole 6:2

Mecz finałowy
JKH GKS Jastrzębie - MOSM Tychy 1:2

Skład JKH: Kacper Michalski, Wiktor Makuła, Igor Hareńczyk, Patryk Kaczmarski, Michał Kapiński, Adam Leśniok, Mikołaj Osiadły, Czesław Pasoń, Filip Petlakowski, Paweł Skrobiś, Mateusz Wasylkowski, Filip Wojciechowski, Wiktor Zając, Filip Chrobociński, Jakub Czyż, Jeremi Majchrzak, Tymoteusz Krawiec.