Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1853
mod_vvisit_counterWczoraj3304
mod_vvisit_counterW tygodniu7978
mod_vvisit_counterTydzień temu21228
mod_vvisit_counterW miesiącu38232
mod_vvisit_counterMiesiąc temu100216
mod_vvisit_counterRazem4675732

Online: 47
Twoje IP: 35.175.180.108
,
Dzisiaj mamy: Lis 13, 2019

02
Sty
2017
Wigilijne spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka   

W tym roku szkolnym współzałożyciele firmy „AT Team” Barbara Niemczyk i Krzysztof Sobczyk zorganizowali naszej klasie wyjątkową wigilijkę. Przeżyliśmy cały wachlarz pozytywnych emocji, od uśmiechu, radości, twórczej rywalizacji aż po zadumę i łzy wzruszenia. Rozpoczęliśmy tradycyjnie - złożyliśmy sobie życzenia i podzieliliśmy się opłatkiem oraz obejrzeliśmy przygotowaną przez Seweryna ciekawą prezentację multimedialną o zwyczajach i obrzędach wigilijnych. Później było już absolutnie niebanalnie - przygotowywaliśmy marcepanowe ciasteczka, śpiewaliśmy kolędy, kibicowaliśmy sobie nawzajem podczas sprawnościowych konkurencji, stworzyliśmy łańcuch dobrych myśli i słów…

Dziękujemy Basi oraz Krzyśkowi za fantastyczne pomysły, niesamowitą atmosferę, olbrzymie zaangażowanie, mnóstwo serca i życzliwości. W środowy wieczór opuszczaliśmy mury szkoły utwierdzeni w przekonaniu, że święta naprawdę zbliżają ludzi…

Fotorelacja: https://www.facebook.com/at.sjz/