Twoje IP: 3.234.214.113

25 Finał WOŚP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Bańka

img 09„Drodzy Przyjaciele,
od 25 lat jednoczymy się we wspaniałej zbiórce pieniędzy, dzięki której kupujemy sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów, i dzięki której prowadzimy ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Od 25 lat wszyscy razem tworzymy kolorowy świat pełen przyjaźni, dobrego nastroju, dobrej muzyki, pełen uśmiechu i optymizmu! Od 25 lat na przekór pogodzie, różnym przepowiedniom i złym nastrojom potrafimy unieść się ponad wszelkie problemy i zorganizować niesamowity karnawał dobrej woli i wzajemnej pomocy. Fundacja bardzo gorąco dziękuje za każdy pełen miłości gest, za każde przyjacielskie słowo i każdy uśmiech skierowany w naszą stronę. Dodaje nam to sił i ogromnej mocy, aby dalej robić to, co robimy od 25 lat. Bądźcie razem z nami, pomagajcie nam, podtrzymujcie nas na duchu, kiedy tego potrzebujemy i grajcie z nami do końca świata… Pamiętajcie, że każdy dobry gest, dobre słowo, dobry uczynek może nie natychmiast, może nie za chwilę, ale na pewno wróci do Was.”

Sie ma,
Jurek Owsiak & przyjaciele

W tym roku taki tekst przeczytali wolontariusze na dokumencie otrzymanym po rozliczeniu puszki w jastrzębskim sztabie 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Siedmiu uczniów z naszej klasy: Jakub Becherowski, Jakub Kanik, Kamil Kapustka, Michał Koprowski, Bartłomiej Spyrka, Oskar Trąkowski i Adrian Wrucha znalazło się wśród kilkunastu wolontariuszy reprezentujących Zespół Szkół nr 11 na terenie Jastrzębia-Zdroju w niedzielę 15.01.2017 r.

To cudowne, że mogliśmy w tym niesamowitym dniu połączyć się we wspólnym celu ze wszystkimi ludźmi dobrej woli na całym świecie.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!