Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2212
mod_vvisit_counterWczoraj3610
mod_vvisit_counterW tygodniu2212
mod_vvisit_counterTydzień temu27138
mod_vvisit_counterW miesiącu72718
mod_vvisit_counterMiesiąc temu105241
mod_vvisit_counterRazem4906891

Online: 52
Twoje IP: 18.232.55.175
,
Dzisiaj mamy: Sty 20, 202007
Kwi
2017
List z Niemiec PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Madeksza   

img 04W ramach projektu „Odkrywamy Niemcy” dzieci z Publicznego Przedszkola w Gołkowicach rozpoczęły współpracę ze swoimi równolatkami w Niemczech. Na zajęciach prowadzonych przez naszych uczniów grupa „Tygrysków” wykonała kartkę świąteczną z życzeniami i przesłała do przedszkola w Ottendorf w Niemczech. Przedszkolaki z Niemiec odwdzięczyły się własnoręcznie wykonanym rysunkiem oraz opisem swoich zainteresowań. Nasza grupa projektowa wspólnie z nauczycielem przedszkola - p. Sonią Szkatułą, przygotowała krótki filmik, który zostanie przesłany wraz z podziękowaniami do ich rówieśników w Niemczech.

Die Lehrer und die Kinder aus dem Kindergarten in Gołkowice wollen sich herzlich bei den Brieffreunden aus dem Evangelischen Kindergarten Ottendorf bedanken. Wir danken für den Brief und das tolle Bild. Wir haben für euch auch etwas vorbereitet. Einen besonderen herzlichen Dank an Alice Fiur – die Mutter von Vincent und Emil. Unsere Brieffreundschaft ist dank ihr möglich. Liebe Grüβe und viel Spaβ bei unserem kurzen Video!