Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj4079
mod_vvisit_counterWczoraj22375
mod_vvisit_counterW tygodniu26454
mod_vvisit_counterTydzień temu47371
mod_vvisit_counterW miesiącu4079
mod_vvisit_counterMiesiąc temu184427
mod_vvisit_counterRazem5465665

Online: 42
Twoje IP: 18.206.187.81
,
Dzisiaj mamy: Cze 01, 2020

07
Kwi
2017
List z Niemiec PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Madeksza   

img 04W ramach projektu „Odkrywamy Niemcy” dzieci z Publicznego Przedszkola w Gołkowicach rozpoczęły współpracę ze swoimi równolatkami w Niemczech. Na zajęciach prowadzonych przez naszych uczniów grupa „Tygrysków” wykonała kartkę świąteczną z życzeniami i przesłała do przedszkola w Ottendorf w Niemczech. Przedszkolaki z Niemiec odwdzięczyły się własnoręcznie wykonanym rysunkiem oraz opisem swoich zainteresowań. Nasza grupa projektowa wspólnie z nauczycielem przedszkola - p. Sonią Szkatułą, przygotowała krótki filmik, który zostanie przesłany wraz z podziękowaniami do ich rówieśników w Niemczech.

Die Lehrer und die Kinder aus dem Kindergarten in Gołkowice wollen sich herzlich bei den Brieffreunden aus dem Evangelischen Kindergarten Ottendorf bedanken. Wir danken für den Brief und das tolle Bild. Wir haben für euch auch etwas vorbereitet. Einen besonderen herzlichen Dank an Alice Fiur – die Mutter von Vincent und Emil. Unsere Brieffreundschaft ist dank ihr möglich. Liebe Grüβe und viel Spaβ bei unserem kurzen Video!