Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2171
mod_vvisit_counterWczoraj3610
mod_vvisit_counterW tygodniu2171
mod_vvisit_counterTydzień temu27138
mod_vvisit_counterW miesiącu72677
mod_vvisit_counterMiesiąc temu105241
mod_vvisit_counterRazem4906850

Online: 45
Twoje IP: 18.232.55.175
,
Dzisiaj mamy: Sty 20, 202010
Kwi
2017
I MIEJSCE w XIII Miejskim Konkursie Recytatorskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita   

img 04Jak co roku w Jastrzębiu-Zdroju w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Miejski Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III szkół podstawowych pt. „Tajemniczy ogród poezji i prozy angielskiej”. Miło mi poinformować, że uczeń z klasy 3c Mikołaj Kanik został laureatem konkursu, recytując wiersz w języku angielskim „I saw my teacher on a Saturday”. Konkurencja była spora, bo aż 27 uczniów prezentowało wybrane utwory. Jury konkursowe oceniało dobór repertuaru, interpretację tekstu, poprawność językową oraz ogólny wyraz artystyczny.

Uczeń do konkursu został przygotowany przez panią Agnieszkę Sunitę.

Nadmienić należy, że Mikołaj w zeszłym roku zdobył w tym samym konkursie trzecie miejsce, w tym roku uplasował się na pierwszym miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!