Twoje IP: 3.93.74.227

Kwi
I MIEJSCE w XIII Miejskim Konkursie Recytatorskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Sunita

img 04Jak co roku w Jastrzębiu-Zdroju w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Miejski Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III szkół podstawowych pt. „Tajemniczy ogród poezji i prozy angielskiej”. Miło mi poinformować, że uczeń z klasy 3c Mikołaj Kanik został laureatem konkursu, recytując wiersz w języku angielskim „I saw my teacher on a Saturday”. Konkurencja była spora, bo aż 27 uczniów prezentowało wybrane utwory. Jury konkursowe oceniało dobór repertuaru, interpretację tekstu, poprawność językową oraz ogólny wyraz artystyczny.

Uczeń do konkursu został przygotowany przez panią Agnieszkę Sunitę.

Nadmienić należy, że Mikołaj w zeszłym roku zdobył w tym samym konkursie trzecie miejsce, w tym roku uplasował się na pierwszym miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!