mod_vvisit_counterTydzień temu20981

Kwi
Projekt gimnazjalny z geografii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szymon Osiewała

img 052 i 9 marca uczniowie klasy III A - Karolina Drąg, Miłosz Szostak i Szymon Osiewała przeprowadzili zajęcia w świetlicy szkolnej w ramach projektu gimnazjalnego z geografii. Nad projektem czuwa Pani Gabriela Piksa-Sojka. Zajęcia były poświęcone zjawisku magnetyzmu. W ramach prelekcji dzieci dowiedziały się, co to jest magnetyzm i na czym polega. Mali słuchacze zadawali różne pytania oraz z zainteresowaniem brali udział w doświadczeniach z magnesami, np.: wprawienie w ruch małego samochodu, tworzenie obrazów z opiłków żelaza oraz przyciąganie i odpychanie magnesów. Dzieci obejrzały również ciekawy film przyrodniczy o zwierzętach, zamieszkujących różne rejony świata. Poniżej załączamy zdjęcia ze wspólnej nauki, poprzez zabawę.